Vondráček: Brusel nesmí zdražovat auta ani elektřinu! 15 měsíců od varovného plakátu

Vondráček: Brusel nesmí zdražovat auta ani elektřinu! 15 měsíců od varovného plakátu

⁉️ NAJEDNOU JSOU VŠICHNI CHYTRÝ… OPRAVDU ?!

Ne všichni kritizují Green Deal až po zdražení energií. Ne všichni jsou generálové až po bitvě. Například my jsme na zdrcující důsledky Green Dealu upozorňovali už dávno. Důkazem toho jsou třeba plakáty, které dodnes visely na jihu Čech.

Před zdražením energií jsme varovali v kampani v roce 2021. Mnozí nás označovali za “strašáky”. Mnozí tvrdili, že klasická auta nikdo zakazovat nebude. Ti stejní dnes považují zákaz klasických aut za hotovou věc. Ti stejní dnes svalují drahé energie na Putina.

Když Fiala křičel na Babiše, že přichází Babišova drahota, mluvili jsme o drahotě zelené. Současné výkřiky o drahotě Fialově opět nazýváme drahotu zelenou. Dokud si současnou drahotu správně nepojmenuje většina Čechů, těžko s ní dokážeme skutečně bojovat.

⚠️ Stokrát opakovaná lež lze totiž vyvrátit jen stokrát opakovanou pravdou. Proto stejně jako před rokem znovu opakuji slova Aloise Rašína uvedena do současného kontextu: „Kde hrozí socialismus, tam hrozí bída. Kde vládne zelený socialismus, zelené centrální plánování, tam hrozí zelená bída, tam panuje zelená drahota.”

A protože myšlenky Aloise Rašína jsou obecně hodně ignorovány a na jeho odkaz je dnes páchán de facto „atentát“, pořádáme 7. ledna 2023 od 14:00 pochod za odkaz Aloise Rašína. https://fb.me/e/1Z9AktxPR

Články vyjadřují osobní názor autora a nejsou oficiálním stanoviskem strany, pokud není uvedeno jinak.

Libor Vondráček, právník a předseda strany

Zaujal Vás článek? Podpořte jej a autora pár Satoshi. Předem dík...

Mgr. Libor Vondráček

Mgr. Libor Vondráček

právník a předseda Svobodných

Novinky

Oblíbené štítky

Svobodni-31