V průzkumech máme větší preference než ČSSD a KSČM!

V průzkumech máme větší preference než ČSSD a KSČM!

V předvolebních průzkumech do Poslanecké sněmovny se začíná naše koalice objevovat na hranici 5%, což nás v další práci velmi motivuje a budeme dělat maximum pro to, abychom ve volbách uspěli.

Naše koalice má podle agentury Ipsos v součtu větší podporu než ČSSD, i než KSČM a podle současné nálady obyvatel má v říjnu velkou šanci proniknout do Poslanecké sněmovny. Přestože se data sbírala už po ohlášení koalice, agentura Ipsos měřila značku Svobodných i Trikolóry zvlášť (1,9 % + 3,1 %). Sami Svobodní podle ní mají potenciál 6,7 % a Trikolóra 7,7 %. Obě dvě strany spolu se Soukromníky na začátku března zveřejnily spolupráci na projektu spojené pravice „Trikolóra, Svobodní, Soukromníci“.

Nyní byl zveřejněn výzkum zpracovaný pro Českou televizi od společnosti Data Collect, který již zohlednil odchod Václava Klause ml. z politiky. I tento průzkum vypadá pro Trikolóru, Svobodné a Soukromníky také nadějně. Je to jasná zpráva, že v práci musíme pokračovat dál a brzy představit podrobnější program. To říkáme, přestože víme, že jediným zcela věrohodným průzkumem mohou být až samotné volby.

Zaujal Vás článek? Podpořte jej a autora pár Satoshi. Předem dík...

Svobodní

Svobodní

Novinky

Oblíbené štítky

Svobodni-31