Petice za zachování české koruny má velký úspěch, máme již přes 9 000 podpisů!

Petice za zachování české koruny má velký úspěch, máme již přes 9 000 podpisů!

Pokračujeme v tour napříč Českou republikou s peticí za zachování české koruny! Český lev nosí na hlavě korunu jako symbol suverenity Zemí koruny České. Součástí naší suverenity je nejen symbolicky stabilní a silná měna, která svědčí českému hospodářskému živlu i úsporám našich občanů. Proto jsme připravili jako uskupení „Trikolora Svobodní Soukromníci“ petici pro zachování české koruny, s kterou jezdíme napříč republikou a sbíráme podpisy všech, kterým záleží právě na zachování české koruny oproti euru. 

Navštívili jsme již celou řadu měst napříč Českou republikou a ještě nás jich spousta čeká. Petici je možné podepsat osobně na našem stánku při návštěvě vašeho města, případně i elektronicky na webových stránkách www.za-korunu.cz.

V současné době máme pod peticí nasbíráno již přes 9 000 podpisů! Všem petentům tímto velmi děkujeme a ceníme si toho, že jim záleží na zachování české měny. Každý, kdo se nám podepíše, stane se symbolicky hrdinou české koruny. Staňte se také hrdinou! Přijďte k nám na stánek a podpořte českou měnu!

Rovněž se na našich stáncích můžete kromě petice těšit na celou řadu zajímavých osobnostízajímavý programvelmi dobrou náladu a vlnu pozitivní energie!

Téměř v každém městě, které navštívíme, se můžete mimo jiné osobně setkat s naším předsedou strany Mgr. Liborem Vondráčkem, nejmladším předsedou parlamentní strany v ČR. Více o našem předsedovi zde: Libor Vondráček – předseda Svobodných (liborvondracek.cz)

V následujících dnech nás čekají tyto štace, těšíme se na vás!

10. srpna – od 10 do 16 hodin – Praha – Náměstí Republiky – před vstupem do OC Palladium.

10. srpna – od 13 do 15 hodin – Ústí nad Labem – Mírové náměstí.

11. srpna – od 10 do 15 hodin – Praha – Arkády Pankrác – před vstupem do OC.

11. srpna – od 12 do 15 hodin – Děčín – Masarykovo náměstí.

13. srpna – od 13 do 15:30 hodin – Teplice – Náměstí Svobody.

15. srpna – od 7 do 12 hodin – Ředhošť – trhy.

A pokud se chcete dozvědět např. názory jednotlivých lidí, kteří petici podepsali, přečtěte si následující reportáž: Euro ne! Dřel jsem jak mezek, očesali by mě. Já jsem Češka jak poleno, chci korunu. Petice Svobodných s Trikolorou a Soukromníky oslovila Čechy. Rychle roste

Zaujal Vás článek? Podpořte jej a autora pár Satoshi. Předem dík...

Mgr. Libor Vondráček

Mgr. Libor Vondráček

právník a předseda Svobodných

Novinky

Oblíbené štítky

Svobodni-31