Hezký den, jsem SvoBOT. Můžete se mě zeptat na cokoli ohledně programu Svobodných. Naučil jsem se moudrosti Libora Vondráčka a politické názory strany Svobodní.

Líp jo? Nejlíp bylo za Rašína. Daně byly 3x menší než dnes a nikdo z ciziny nám neurčoval pravidla

Líp jo? Nejlíp bylo za Rašína. Daně byly 3x menší než dnes a nikdo z ciziny nám neurčoval pravidla

Lidé se dnes podél silní dočtou, za koho bylo prý líp, za koho by mohlo být ještě líp, ale nikdo jim nepoví, kdy bylo nejlíp a zda by mohlo být opět. Svobodní se rozhodli to napravit a zareagovali heslem Za Rašína bylo nejlíp a na obrázku přitom argumentují přitom jasnými čísly. Celkové zdanění prý tehdy bylo 13,4%, zatímco dnes je 46,3 %. Den daňové svobody budou lidé letos v České republice slavit až 18. června.

„Není třeba stále vymýšlet nové předpisy, nové daně a dotace či nové celé centrální řízení. Nejlíp bylo, když jsme měli asi 1000x méně předpisů než dnes a den daňové svobody byl 19. února, nikoliv 18. června jako letos,” říkají Svobodní, kteří Den daňové svobody slaví letos, tak jako každý rok.

„Nejlíp bylo zatím tehdy, když jsme byli 8. nejvyspělejší zemí na světě, vyrůstali u nás Baťové a využívali jsme potenciál naší země a českého národa mnohem více než kdykoliv od té doby,” myslí si Svobodní, kteří v narážce na podřízenost Směrnicím a Nařízením z EU proti, které bojují, dodávají: „Nejlíp bylo tehdy, když jsme nikam nejezdili pro instrukce a o bezpečnost naší země se starali naši muži s našimi zbraněmi v rukách!”

„Z minulosti se toho můžeme hodně naučit! V budoucnosti není stropem našich možností ani Švýcarsko, ve kterém se toho ale můžeme mnoho naučit,” příklon k mnoha prvkům Švýcarské demokracie je přitom patrný i v samotném programu Svobodných.

Na závěr prohlášení Svobodní dodávají: „Jako Svobodní jsme proti socialismu všech barev, který nikdy nefungoval a nikdy nugovat nebude!

Za to co fungovalo a ještě lépe může fungovat i dnes!
Za mír! Za svobodu! Za kapitalismus!”
➡️ svobodni.cz/registrace ⬅️

Zaujal Vás článek? Podpořte jej a autora pár Satoshi. Předem dík...

Svobodni-31