Havrda: Skoncujme s covidovou totalitou

Havrda: Skoncujme s covidovou totalitou

Začala školní výuka. Nemocnice jsou již několik měsíců bez pacientů. Přesto však naše vláda ve školách nařídila testování neočkovaných. To vše navzdory tomu, že se očkovaní mohou nakazit a být přenašeči infekce, což je celosvětově známo.

Volební formace Trikolora Svobodní Soukromníci trvale bojuje za návrat dětí do škol bez jakýchkoliv podmínek. Testování pouze neočkovaných znamená, že naše vláda, ministerstvo zdravotnictví, hygienici a tzv. vládní odborníci jsou zcela nekompetentní. Netestovaní očkovaní jedinci totiž mohou být ve školách větším covidovým rizikem než testovaní neočkovaní. Kolik nakažených mohlo být z řad očkovaných, se nikdy nedozvíme. To je za cca 40 milionů korun hodně špatný výsledek. Podobný postup je odborně, finančně i lidsky zcela neakceptovatelný.

Závěrem chci podotknout, že stoupá agresivita vlády ve vztahu k neočkovaným jedincům. Stačí již málo k tomu, aby byli protizákonně nuceni podstoupit očkování. Již se rojí pseudoodborníci, kteří doporučují očkovat dokonce i malé děti a těhotné ženy. Další zase chtějí zpoplatnit testy pro odmítače dobrovolného očkování. Mým heslem je: Stop covidové totalitě! Ohrožené chránit, nemocné léčit a zdravé nechat žít.

Neumožníme další pokračování či znovuzavedení restrikcí a „lockdownů“, případně uzavření škol. Zrušíme totalitní pandemický zákon. Odmítneme zavedení covid pasu na území ČR a tento postoj budeme hájit i před EU. Necháme otevřené školy na všech stupních bez omezení a budeme prosazovat plán, jak vynahradit dětem čas, ztracený distanční výukou. Zajistíme náhradu škod, způsobených nezákonnými opatřením vlády i ministerstva zdravotnictví a dohlédneme na potrestání viníků. Připravíme také racionální plán, jak čelit případným budoucím obdobným krizím.

MUDr. Miroslav Havrda, místopředseda strany a stínový ministr zdravotnictví

Zdroj: Deník

Zaujal Vás článek? Podpořte jej a autora pár Satoshi. Předem dík...

MUDr. Miroslav Havrda

MUDr. Miroslav Havrda

místopředseda strany a mluvčí odborné skupiny Svobodných pro zdravotnictví

Novinky

Oblíbené štítky

Svobodni-31