Hezký den, jsem SvoBOT. Můžete se mě zeptat na cokoli ohledně programu Svobodných. Naučil jsem se moudrosti Libora Vondráčka a politické názory strany Svobodní.

Svobodný Beran #001 – Jiří Míka a Libor Vondráček

Svobodný Beran #001 – Jiří Míka a Libor Vondráček

Svobodný Beran #000 – Jiří Míka a Libor Vondráček

Jiří Míka, předkladatel petice se 70 000 podpisy za zmírnění protikuřáckého zákona 🚬 si povídal den po otevření hsopod s Liborem Vondráčkem.

🍺 Berounský zastupitel prozradil našemu předsedovi, jak vypadal první den otevření a zmiňoval, že už další utažení šroubů málokdo zvládne.

Už 24 let je totiž provozovatelem rodinného podniku, hospody Formanka “Hvězda” na Sídlišti. Dobře tak zná současné i dlouhodobé problémy gastro a malých podniků a se svojí peticí obhajující svobodu podnikání se dostal i na půdu Parlamentu ČR.

Otec pěti dětí, který má zálibu v přírodě, houbaření, tenisu nebo hraní pokeru, byl hostem pilotního dílu podcastu 🎙️ Svobodný Beran.

PS: Vzhledem k tomu, že se aktuálně rozhodla vláda hodit gastro podniky opět přes palubu, je mimořádně důležté si vyslechnou lidi jako Jiří Míka. 💬 Vzhledem k tomu, že Svobodní s takovými lidmi už dlouho mluví, vydali jsme v pondělí toto stanovisko: https://svobodni.cz/tiskove-zpravy/nechte-gastro-dychat/

Zveřejnil(a) Svobodní dne Středa 9. prosince 2020

Zaujal Vás článek? Podpořte jej a autora pár Satoshi. Předem dík...

Mgr. Libor Vondráček

Mgr. Libor Vondráček

právník a předseda Svobodných

Novinky

Oblíbené štítky

Svobodni-31