Trikolora Svobodní Soukromníci – do voleb jdeme společně. Pokračujeme v tour za-korunu.cz – 24/2021

Trikolora Svobodní Soukromníci – do voleb jdeme společně. Pokračujeme v tour za-korunu.cz – 24/2021

Obsah obrázku text, klipart  Popis byl vytvořen automaticky

 

Týdeník Svobody – 24. týden 2021

Zobrazit email v prohlížeči 

 

image

 

Svobodě a odpovědnosti zdar! 

 

Minulý týden ve čtvrtek dne 17. 6. 2021 jsme oficiálně odstartovali kampaň do podzimních voleb. Do voleb jdeme jako jedna strana, jedno uskupení pod názvem Trikolora Svobodní Soukromníci. V nově otevřeném „Muzeu slivovice Praha“ na Malé straně, jsme představili nejen společný program, ale také symbol kampaně, kterým se stalo pírko v národních barvách, které má symbolizovat svobodu a volnost.

 

Tato událost byla následně prezentována v celé řadě médií – např. ČT 24, Seznam zprávy, Idnes, Parlamentní listy, Novinky, Lidovky, Praha TV.

 

Rovněž jsme mimo jiné spustili společný web, na kterém si můžete přečíst náš program a seznámit se s jednotlivými lídry v krajích. Webo stránky se jmenují stejně jako naše volební heslo „Právo žít„. 

 

Obsah obrázku text  Popis byl vytvořen automaticky

 


 

Dále vám přinášíme druhý díl upřímné zpovědi předsedy Libora Vondráčka, tentokrát o současném stavu z pohledu právníka, který se zaměřuje na ústavní právo a ústavou chráněná lidská práva

 

Libor Vondráček na tyto otázky odpovídá velmi otevřeně. Poslechněte si velmi zajímavý pohled našeho předsedy – stačí kliknout na níže uvedený obrázek. 

 

Obsah obrázku text, zeď, interiér, osoba  Popis byl vytvořen automaticky

 

 

Dále pokračujeme v tour napříč Českou republikou s peticí za zachování české koruny! 


 Český lev nosí na hlavě korunu jako symbol suverenity Zemí koruny České. Součástí naší suverenity je nejen symbolicky stabilní a silná měna, která svědčí českému hospodářskému živlu i úsporám našich občanů. Proto jsme připravili jako uskupení „Trikolora Svobodní Soukromníci“ petici pro zachování české koruny, s kterou začínáme jezdit napříč republikou a sbírat podpisy všech, kterým zálěží právě na zachování české koruny vůči euru. 

 

Petici můžete podepsat na tomto odkaze. Každý, kdo se nám pod petici podepíše, stane se symbolicky hrdinou české koruny. Staňte se hrdinou také a přijďte na náš stánek osobně, jakmile dorazíme do vašeho města. Tento týden zavítáme mimo jiné do Soběslavi, Tábora, Kralup nad Vltavou, Slaného, Kladna, Říčan, Kutné Hory, Kolína, Prahy – viz rozpis na obrázku níže. A v tour budeme dále pokračovat!  

 

Rovněž se na našich stáncích můžete kromě petice těšit na celou řadu zajímavých osobností, zajímavý program, velmi dobrou náladu a vlnu pozitivní energie!

21. června – 8-11 – Soběslav – Náměstí republiky

21. června – 11:30-14:30 – Tábor – náměstí F. Křižíka

22. června – 8-11 – Kralupy nad Vltavou – Palackého náměstí

22. června – 11:30-14:30 – Slaný – Masarykovo náměstí

22. června – 15-18 – Kladno – Náměstí svobody

23. června – 8-11 – Říčany – Masarykovo náměstí

23. června – 11:30-14:30 – Kutná Hora – Náměstí národního odboje

23. června – 15-18 – Kolín – Náměstí republiky

24. června – od 9 – Praha – Florenc

 

 

Obsah obrázku text, noviny, snímek obrazovky  Popis byl vytvořen automaticky

 

Těšíme se na setkání s vámi! 


 


 

S pozdravem a přáním hezkého dne

Libor Vondráček

předseda Svobodných

„Svoboda a odpovědnost musí jít ruku v ruce… jinak zhynou…“
 

 

image

 

Svobodná hospoda

 

Minulý týden jsme se v naší pravidelné Svobodné hospodě bavili svobodě a její historické úloze. Co se mohlo a dnes nemůže? Kdy bylo svobodněji? Jaká tu byla svoboda v devadesátých letech? Na tyto a řadu dalších otázek jsme nacházeli odpovědi v naší Svobodné hospodě. Pro přehrání stačí kliknout na níže uvedený obrázek.

 

Obsah obrázku text  Popis byl vytvořen automaticky

 

 

Dnes se budeme v naší Svobodné hospodě bavit o velmi ožehavém tématu a to o dotacích. Fungují dotace jako drogy? Proč dotace jen přibývají? Mohli bychom dotace zrušit? Jestli Vás toto téma zajímá více, můžete se přihlásit 21. 6. do naší Svobodné hospody, ve které se budeme o této problematice od 19:50 bavit.  Svobodná hospoda je tu pro vás! Přijďte diskutovat do online hospody přes ZOOM na bit.do/svobodna-hospoda, nebo můžete poslouchat zde na Facebooku.

 

Meeting ID: 988 4029 5488 

Passcode: sberanem 

 

Obsah obrázku text  Popis byl vytvořen automaticky

 

image

 

Výběr Svobodných střípků
 z médií