Děkujeme za váš hlas! Vaše důvěra je pro nás velkým závazkem – 40/2021

Děkujeme za váš hlas! Vaše důvěra je pro nás velkým závazkem – 40/2021

Obsah obrázku text, klipart  Popis byl vytvořen automaticky

 

Týdeník Svobody – 40. týden 2021

Zobrazit email v prohlížeči 

 

image

 

Vážení přátelé svobody!

 

Volby do Poslanecké sněmovny jsou za námi. Rádi bychom tímto poděkovali všem, kteří hlasovali srdcem a měli odvahu dát nám svůj hlas, i přes nejistý výsledek.

 

Vaše důvěra je pro nás velkým závazkem proto, abychom náš program hájili i mimo Poslaneckou sněmovnu. Dnes, krátce po volbách, jsme zklamaní, ale nejsme zlomení. Boj za svobodu nikdy nekončí. My, co nejsme ovce, ale jsme berani, to nikdy nebudeme!

 

Příští rok nás čekají neméně důležité komunální volby. Rozhodně nebudeme zahálet a budeme dělat maximum pro to, abychom měli své zástupce na komunální úrovni. Pojďte do toho společně s námi.

 

Svobodní jsou českou parlamentní stranou vycházející z iniciativy občanů České republiky, kteří si přejí žít ve svobodné a suverénní zemi, spravované státem, který chová úctu ke svým občanům, k jejich životu, majetku, svobodě a osobní odpovědnosti.

 

Připojte se k lidem, kteří systematicky usilují o svobodu člověka na úrovni obce, kraje i státu. Hájíme principy. Nehájíme zájmy jedněch proti druhým. Politická moc má být přísně omezena a maximum rozhodování má zůstat v rukou občanů.

 

Přídejte se k nám na tomto odkaze: Svobodní registrace

 

image

 

S pozdravem a přáním hezkého dne

Libor Vondráček

předseda Svobodných

„Svoboda a odpovědnost musí jít ruku v ruce… jinak zhynou…“

 

 

Předseda Libor Vondráček zazářil i ve druhé superdebatě na CNN Prima News

 

Náš předseda Libor Vondráček byl minulý týden ve středu 6. 10. 2021 od 21:30 hod. podruhé hostem předvolební superdebaty na CNN Prima NEWS. 

 

I tuto předvolební debatu Speciálu 360°: Hlas lidu, stejně jako první debatu, podle diváků ovládl náš předseda Libor Vondráček. V anketě, ve které hlasovali diváci na webu CNN Prima NEWS i prostřednictvím SMS, porazil mimo jiné ministryni práce a sociálních věcí Janu Maláčovou (ČSSD).

 

Ve druhé části pořadu se kromě Libora Vondráčka představili též ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová (ČSSD), poslanec Jan Hrnčíř (SPD) a ekonom Pavel Řežábek (Přísaha).

 

Výsledky druhé divácké ankety:

  •  Libor Vondráček (Trikolóra–Svobodní–Soukromníci) 51 %
  •  Jana Maláčová (ČSSD) 35,8 %
  •  Jan Hrnčíř (SPD) 8,3 %
  •  Pavel Řežábek (Přísaha) 5 %

Pokud jste debatu nestihli sledovat živě, můžete ji sledovat ze záznamu kliknutím na níže uvedený obrázek, případně na tomto odkaze: Superdebata CNN Prima NEWS