Konala se v rámci Prague Pride aspoň jedna demonstrace …

Konala se v rámci Prague Pride aspoň jedna demonstrace …

Konala se v rámci Prague Pride aspoň jedna demonstrace před některou z muslimských ambasád proti vraždění homosexuálů v muslimských zemích? Ne? Ale to se divím!

Přitom to by skutečně dávalo aspoň nějaký smysl!

A byla by to demonstrace, na kterou by mělo smysl přijít i s vlajkou strany Svobodných a podpořit právo homosexuálů na život a svobodu, stejně jako má toto právo každý jednotlivec.

Jenomže, jak se zhusta ukazuje, progresivistické levičáctví je pestrý konglomerát různých dílčích, menších ideologií, které se dohromady doplňují a dohromady vytvářejí odpudivý obraz rachitického aktivisty, s fyziognomií poznamenanou nadměrnou konzumací sóji, s nenávistným a povýšeným pohledem v očích, ochotného kdykoliv, pod ochranou davu, fyzicky napadnout ty, kterým jde o svobodu projevu nebo o nějaké objektivní hodnoty.

LGBT aktivista tedy musí být zároveň feminista, marxista, antikapitalista, bojovník za tzv. práva zvířat, multikulturalista, záškolák za záchranu klimatu, promigrantský vítač, i proislámský omlouvač. A to i při vědomí toho, že být LGBT aktivista a zároveň omlouvat islám, jaksi nejde dohromady. A že je to vlastně sebevražedné.

Protože v ideovém a následně politickém střetu nevyhnutelně zvítězí ta strana, která je ideologicky pevnější a konzistentnější. Kdo to bude, až i v rámci západního světa (resp. co z něj zbyde) dojde ke sporu LGBT vs. islám, to je asi jasné.

POSTOJ SVOBODNÝCH TAK, JAK PLYNE Z NAŠICH PROGRAMOVÝCH DOKUMENTŮ, je naprosto konzistentní: jsme pro svobodu jednotlivce, resp. uznáváme fakt přirozených práv, tedy práva na život, svobodu, majetek a vlastní štěstí. Tato práva jsou vlastní každé lidské bytosti, a neexistují žádná další práva, která by snad vyplývala z nějaké vrozené dispozice nebo z příslušnosti „ke kmeni“. Jsme tedy proti ideologiím, které svobodu jednotlivce neuznávají. Mezi tyto ideologie patří jak homosexualismus (chceme-li to tak nazvat; tuším že první tento termín použil prezident Klaus), který odvozuje pozitivní práva a nároky z příslušnosti ke kmeni, nikoliv z toho, že jsme lidské bytosti, a nadto požadují aktivní zásahy státu, tak islám, nebo chcete-li politický islám, který popírá svobodu už na bázi metafyziky a epistemologie. Zároveň však jsme připraveni hájit právo homosexuálů na život, svobodu i majetek. Koneckonců, děláme to vlastně celou dobu.

Luboš Zálom
předseda středočeského krajského sdružení
Link: https://www.facebook.com/SvobodniStredniCechy/photos/a.509453559139534/2385363224881882/?type=3

Zaujal Vás článek? Podpořte jej a autora pár Satoshi. Předem dík...

Mgr. Luboš Zálom

Mgr. Luboš Zálom

Novinky

Oblíbené štítky

Svobodni-31