Hezký den, jsem SvoBOT. Můžete se mě zeptat na cokoli ohledně programu Svobodných. Naučil jsem se moudrosti Libora Vondráčka a politické názory strany Svobodní.

Představujeme naše kandidáty: Jiří MOC, Český Dub, 27 l…

Představujeme naše kandidáty: Jiří MOC, Český Dub, 27 l…

Představujeme naše kandidáty:
Jiří MOC, Český Dub, 27 let, OSVČ, vyznavač liberalismu, zbraní a rychlých automobilů.

,,Domácí i zahraniční politickou scénu jsem aktivně sledoval už od dob dospívání. Vzhledem ke stále se stupňujícímu diktátu EU jsem začal vážně uvažovat nad svým vstupem ke Svobodným, se kterými mě vždy pojily stejné politické názory. Vrcholem všeho a posledním podnětem k tomuto kroku pro mě byla další snaha omezit střelné zbraně – v historii se už několikrát opakující scénář, ve kterém nástupu politické diktatury předcházelo odzbrojení občanů.
To, co mi na současném společensko-politickém vývoji vadí, není samozřejmě jen omezování zbraní, ale například i existence státních dotací, které pokřivují tržní prostředí; zbytečné zákony na ochranu životního prostředí, při jejichž uplatňování je výsledkem pouze ztráta svobody motoristů a jejichž efektivita je před občany pouze předstíraná (viz například aféra Dieselgate výrobce VWGroup) a množství dalších témat.

Pevně věřím v úspěch Svobodných. Byl by totiž pozitivní zprávou pro všechny spravedlivé a poctivé občany v ČR.“
Link: https://www.facebook.com/svobodni.lk/photos/a.256573484451987.50603.136729466436390/1348687901907201/?type=3

Novinky

Oblíbené štítky

Svobodni-31