Hezký den, jsem SvoBOT. Můžete se mě zeptat na cokoli ohledně programu Svobodných. Naučil jsem se moudrosti Libora Vondráčka a politické názory strany Svobodní.

Lídrem krajské kandidátky je David Forbelský, 45 let, p…

Lídrem krajské kandidátky je David Forbelský, 45 let, p…

Lídrem krajské kandidátky je David Forbelský, 45 let, pochází z Liberce, pracuje jako správce IT systémů, ale působí také jako mezinárodní golfový rozhodčí. Nejen proto je velkým milovníkem Skotska. Je obdivovatelem Winstona Churchilla, má dvě děti.
Podporuje myšlenku co největší svobody pro jednotlivce a co nejmenší pravomoci pro politiky a úředníky = omezení vlivu států na život každého občana.
Je zastáncem daňové autonomie obcí a krajů, podpořil by daňovou konkurenci mezi jednotlivými kraji, podobně jako je tomu u kantonů ve Švýcarsku.

„Chci být politik jako rozhodčí. Rozhodčí je v golfu proto, aby soutěž pro hráče připravil po všech stránkách, a pak dbá hlavně na to, aby plynule probíhala. Sama pravidla dbají na to, aby při soutěži nebyl někdo zvýhodněn, nebo naopak poškozen a na nás rozhodčích je, dohlížet na to, aby se hráči přesně v tomto duchu chovali, a jsme jim nápomocni, pokud si nejsou jisti správným postupem, aby nepoškodili buď sebe nebo spoluhráče. A v tom bych rád viděl i úlohu státu a politiků.”
Link: https://www.facebook.com/svobodni.lk/photos/a.256573484451987.50603.136729466436390/1355872127855445/?type=3

Zaujal Vás článek? Podpořte jej a autora pár Satoshi. Předem dík...

Novinky

Oblíbené štítky

Svobodni-31