Hezký den, jsem SvoBOT. Můžete se mě zeptat na cokoli ohledně programu Svobodných. Naučil jsem se moudrosti Libora Vondráčka a politické názory strany Svobodní.

Beseda v Lysicích se Svobodnými

Beseda v Lysicích se Svobodnými

Minulý týden v Lysicích si opět spousta z Vás našla čas s námi pobesedovat, dát si pivo jehož cena byla zcela očištěna od daní, zahrát si s námi hospodský kvíz a také podebatovat o současné politické scéně.

Jsme opravdu rádi, že se našich akcí účastníte v hojném počtu a že díky tomu můžeme být v kontaktu se širší voličskou a členskou základnou. Díky procesu vnitrostranických primárek rozhodují o finálním obsazení našich kandidátních listin právě naši členové, registrovaní příznivci a nikdo jiný. Děkujeme Vám za to, že se aktivně zapojujete.

Pokud máte zájem stát se členy, registrovanými příznivci či snad jen podpořit stranu, která systematicky a dlouhodobě usiluje o svobodu člověka na úrovni obce, kraje i státu, která neuhýbá ze svého původního kurzu a i přes společenské nálady stále prosazuje stejné a navždy platné ideály svobody, napište nám, nebo se zúčastněte jedné z našich akcí a využijte možnost potkat podobně smýšlející lidi.

Všem moc ještě jednou děkujeme za účast a budeme se těšit zase příště.
Link: https://www.facebook.com/svobodni.brno/photos/a.312762102103980.71987.281590928554431/1435715039808675/?type=3

Zaujal Vás článek? Podpořte jej a autora pár Satoshi. Předem dík...

Svobodni-31