O uplynulém víkendu se konal sněm krajského sdružení Sv…

O uplynulém víkendu se konal sněm krajského sdružení Sv…

O uplynulém víkendu se konal sněm krajského sdružení Svobodných v Praze.
V důstojném prostředí salonku 1.republika přivítal po úvodním slově předseda Tomáš Štampach významné hosty, kteří svou účastí povýšili společenskou prestiž našeho sněmu.
Pražskou ODS reprezentoval její předseda pan Tomáš Portlík. Rádi jsme uvítali i předsedu pražské TOP 09 pana Martina Dlouhého. A přišel i předseda hnutí Pro Prahu pan Karel Fišer. Pouze pozvaný zástupce Realistů se musel z rodinných důvodů bohužel omluvit.
V projevech hostů zaznělo stručné hodnocení politické situace celorepublikové, kde antisystémová hnutí vytlačují klasické politické strany. Ale primárně se řešila pražská komunální situace. Praha stagnuje, nerozvíjí se, jen zvyšuje své běžné výdaje a narůstá také počet zaměstnanců. A právě my i pozvané subjekty bychom tuto situaci rádi po podzimních volbách změnili. Proto zazněla i slova o možné formě spolupráce na různých úrovních.
V rámci sněmu byla následně schválena zpráva o činnosti krajského sdružení za rok 2017, zpráva o hospodaření a představen návrh rozpočtu na rok 2018.
V podnětech členů jsme řešili hlavně varianty financování podzimní volební kampaně. V politické rozpravě pak volební strategie do magistrátu i pro jednotlivé městské části.
Sněm byl ukončen s vírou, že na podzim uspějeme, tedy budeme mít své zastupitele na magistrátu i v městských částech.
Foto: Tomáš Macek, Anton Sečkár, Pavel Chmelíček
Link: https://www.facebook.com/svobodni.praha/photos/a.181981051881334.46198.181642631915176/1621095674636524/?type=3

Zaujal Vás článek? Podpořte jej a autora pár Satoshi. Předem dík...

Tomáš Macek

Tomáš Macek

Novinky

Oblíbené štítky

Svobodni-31