Hezký den, jsem SvoBOT. Můžete se mě zeptat na cokoli ohledně programu Svobodných. Naučil jsem se moudrosti Libora Vondráčka a politické názory strany Svobodní.

ZAVADIL: Kdo a proč volí Svobodné?

ZAVADIL: Kdo a proč volí Svobodné?

Každý, kdo si váží svobody nejen své, ale i svých spoluobčanů.

Každý, kdo platí daně a má už dost jejich drahého a nesmyslného přerozdělování na pochybné projekty a k pochybným lidem.

Každý, kdo si uvědomuje nebezpečí ohromného státní dluhu a stále pokračujícího zadlužování občanů České republiky neschopnými a zkorumpovanými politiky.

Každý, komu vadí přebujelá vláda nikým nevolených úředníků na všech úrovních státu a obrovské množství všemožných regulací života občanů.

Každý, koho děsí neuvěřitelně vysoká míra korupce všude kam se podívá.

Každý zaměstnavatel a zaměstnanec, kterému nevyhovuje zákoník práce a potřebuje se svobodně dohodnout na pracovní smlouvě.

Každý, kdo myslí na budoucnost svou a svých dětí.Kdo nevěří slibům nezodpovědných politiků a je si vědom, že okamžitá, ale citlivádůchodová reforma je nutností.

Každý, kdo se odpovědně stará o své zdraví, požaduje skutečné zdravotní pojištění bez poplatků a odmítá doplácet na ty kteří si své zdraví sami záměrně poškozují.

Každý, kdo má už dost nesmyslných dotací slunečních a větrných elektráren které zdražují elektřinu nám všem a jen tahají peníze z našich kapes na snadné miliardové zisky jejich provozovatelům.

Každý, kdo nechce zbytečné a drahé přimíchávání rostlinných složek do benzínu a nafty které způsobují jejich zdražování a nijak neprospívají zlepšení životního prostředí.

Každý, kdo není spokojen se současným stavem Evropské unie a jejím směřováním.

Každý, kdo nejen po zkušenostech s Řeckem a dalšími předluženými zeměmi eurozóny nechce, aby v České republice korunu nahradilo euro.

Svobodní půjdou do všech voleb.Víme, že naše směřování je správné, neuhneme z něj za žádnou cenu a vytrváme.

Volbou Strany svobodných občanů volíte lepší, svobodnou a nezadluženou budoucnost pro sebe i své blízké.

Petr Zavadil, lídr kandidátky Svobodných do PS PČR ve Středočeském kraji.

Článek byl otištěn 27.5. v novinách Náš region č.11/2010

http://pdf.nasregion.cz/sever/10_11_Nas_Region_S.pdf

Zaujal Vás článek? Podpořte jej a autora pár Satoshi. Předem dík...

Svobodni-31