Hezký den, jsem SvoBOT. Můžete se mě zeptat na cokoli ohledně programu Svobodných. Naučil jsem se moudrosti Libora Vondráčka a politické názory strany Svobodní.

Tomáš Pajonk: Floridský výsměch spravedlnosti

Tomáš Pajonk: Floridský výsměch spravedlnosti

Americká učitelka z Floridy dostala 22 let natvrdo za opakovaný sexuální styk s třemi 17-letými studenty (ne se všemi najednou).

To co paní udělala určitě nebylo košer. Neměla by už učit. Překročení profesionální hranice žák / učitel je trestné. Svého činu paní Fichter před soudem litovala.

Ale 22 (sníženo z 25) let v base??? Kompletně zničený život? Proč? Má posloužit jako nějaký exemplární trest pro zbytek učitelek? Mimochodem, průměrná délka odslouženého trestu u vraždy a zabití je na Floridě 19,1 let.

Myšlenkové pochody soudce a poroty opravdu nejsem s to pochopit. Toto je šílená nespravedlnost a zcela pochopitelně se jí chopila ruská média a sociální sítě. Americkou spravedlnost roznáší na kopytech, bohužel v tomto případě oprávněně.

Obávám se ale, že argumentace s lidmi, kteří soudí, že 22 let v base za dobrovolný (byť nepřípustný) sexuální styk, je přiměřeným trestem, je naprosto zbytečná. Ti lidé zničili život jedné mladé ženě, která ztratí možnost být matkou a mít rodinu. Obdobně jako norská sociální služba. A s takovými nelidmi nepohne nic.

Tomáš Pajonk
místopředseda Svobodných

Zaujal Vás článek? Podpořte jej a autora pár Satoshi. Předem dík...

Svobodni-31