Pecák: špatné vlády podporují import temného starověku do Evropy

Pecák: špatné vlády podporují import temného starověku do Evropy

A my, obyčejní lidé, sledujeme a počítáme – útoky kamiony do lidí, hromadné vraždění nelegálně drženými zbraněmi, sexuální útoky, kolabující policie ve Francii a brutální vraždy mírumilovných Evropanů. A ať se snažíme, jak se snažíme hodnotit spravedlivě a neunáhleně, abychom nevinili ty, kteří si to nezaslouží a skutečně naši pomoc potřebují, spojuje tyto útoky stejný typ lidí přicházející k nám z diametrálně odlišného kulturního prostředí. Nebudu chodit okolo horké kaše – jejich kulturní prostředí považujeme za temný starověk, protože běžným denním chlebem těchto kultur je násilí, které se v Evropě prostě už nenosí. A není naší povinností tuto odlišnost tolerovat a respektovat.

Cítím lítost nad zmařenými lidskými životy, zraněnými a pozůstalými. Ale i velkou zlost. Přesto naše špatné vlády včetně té nejvyšší a nikým nezvolené evropské vlády podporují import temného starověku do Evropy pod rouškou falešné lidskosti. Co bude dál? Zase zapomeneme, protože musíme nějak žít dál? Anebo se přičiníme, abychom tyto špatné vlády konečně vyměnili?

Svobodní jsou připraveni vrátit zdravý rozum tam, kde nyní chybí. Proto je marné vzlykat, modliti se zdrávas, vše závisí jen na vás, na nás, na naší účasti ve volbách a hlavně tady vlevo na vás!

Ondřej Pecák,

místopředseda Svobodných

Zaujal Vás článek? Podpořte jej a autora pár Satoshi. Předem dík...

Svobodní

Svobodní

Novinky

Oblíbené štítky

Svobodni-31