Hezký den, jsem SvoBOT. Můžete se mě zeptat na cokoli ohledně programu Svobodných. Naučil jsem se moudrosti Libora Vondráčka a politické názory strany Svobodní.

Nový premiér? Ať má hlavně čistý štít

Nový premiér? Ať má hlavně čistý štít

Tak nastává doba dokončení výběru nového premiéra, je jedno jestli je to letní, překlenovací, úřednický nebo jaký jiný. Podle všeho to bude další komunistický.

A to je další ostuda tohoto státu, který ani 20 let po Sametové revoluci není schopen ze svého středu vybrat někoho, kdo by se mohl pochválit tím, že jeho děda nebyl v NSDAP a nemusel to napravovat vstupem do KSČ, že po generace byl jeho rod konzistentní ve výchově a názorech, a tedy si nemuseli jeho členové vytvářet omluvy, proč do KSČ vlezli a proč z ní pak byli vyhozeni, či se s tou či onou lží nemuseli rozcházet. A je jedno, jestli v kriminále, či jen tak podomácku-česky v roce 1989 po 17.listopadu. Prostě, že tento národ má slušné lidi, kteří vědí a umějí.

Samozřejmě, že tento národ tyto lidí má, ovšem tito lidé jsou celkem systematicky vytěsňováni z jakéhokoliv života politického již na samém začátku, jelikož jsou obyčejně neprodejní a to zejména vůči své výchově, zásadám a svým předkům, a tedy nemají chuť se účastnit politikaření a shazovat se podbízením partajním zlozvykům, které nám tu zasela komunistická strana, kdy hlavním předpokladem byla a je loajalita k myšlence povýšenosti a výjimečnosti.

Oto Kaděrka,
předseda Olomouckých Svobodných

OTISKL OLOMOUCKÝ DENÍK 8.4. na str. 8

Článek zde

Zaujal Vás článek? Podpořte jej a autora pár Satoshi. Předem dík...

Svobodní

Svobodní

Novinky

Nejnovější video

Zelená dohoda pro Evropu je eutanazie našeho průmyslu, pronesl ve vysílání CNN Prima NEWS předseda Svobodných Libor Vondráček s tím, že by opatření zrušil. Europoslanec Mikuláš Peksa (Piráti) oponoval, že žádné tlačítko k takovému kroku neexistuje. Zdůraznil, že je to prakticky nemožné. Vondráček poté Green Deal ideově připodobnil k čínské kulturní revoluci. „Nechutné přirovnání,“ ohradil se pirátský zákonodárce.

Vondráček by si přál kompletní odstoupení od Zeleného údělu. „Ideální by bylo, kdyby v dalším období Evropské komise nezasedli lidé jako Ursula von der Leyenová nebo Věra Jourová a kdyby budoucí předseda orgánu chtěl celý koncept zrušit. Green Deal je totiž eutanazie našeho průmyslu,“ pronesl šéf Svobodných.

Peksa avšak připomněl, že pod tímto názvem se skrývá zhruba 11 hlavních zákonů a desítky dalších novel. „Jsem pro diskuzi ohledně toho, jak hodláme případně upravit konkrétní jednotlivá opatření. Žádné velké tlačítko ke zrušení Zelené dohody ale neexistuje. Tak to nefunguje,“ zdůraznil europoslanec v pořadu Co na to vaše peněženka.

„Pokud takové tlačítko není, pak zrušme volby, protože takovým tvrzením říkáme lidem, že nemá cenu chodit k volebním urnám,“ namítl Vondráček. „Jde o nejdůležitější předpis za posledních 50 let. Má podobné ambice jako čínská kulturní revoluce, tedy zcela transformovat naše chování,“ dodal.

Proti těmto slovům se však pirátský europoslanec ostře ohradil. „Kulturní revoluce vedla v Číně k desítkám milionům mrtvých v důsledku hladomoru. Takové věci s Green Dealem nesrovnávejte, je to nechutné a neuctivé vůči všem obětem,“ opřel se do Vondráčka.

Peksa a Vondráček dále hovořili o přijetí eura. Více se dozvíte ve videu výše.

Oblíbené štítky

Svobodní

Svobodní

Novinky

Oblíbené štítky

Svobodni-31