Hezký den, jsem SvoBOT. Můžete se mě zeptat na cokoli ohledně programu Svobodných. Naučil jsem se moudrosti Libora Vondráčka a politické názory strany Svobodní.

Krajské sdružení na Vysočině ustaveno

Krajské sdružení na Vysočině ustaveno

V úterý 3. března 2009 se v Jihlavě konal ustavující krajský sněm Strany svobodných občanů na Vysočině. Vysočina tak je prvním z krajů, kde vzniklo krajské sdružení Svobodných. Sněm zvolil krajské předsednictvo. Předsedou se stal Vladislav Nechvátal, starosta města Třešť. Místopředsedy byli zvoleni plastický chirurg Filip Černoch, ředitel hotelu Libor Novák, obchodní zástupce Ondřej Pešán a vývojový inženýr Marek Salaquarda.

Předseda krajského sdružení Vladislav Nechvátal je tak podle stanov současně i členem republikového výboru. Dalším členem tohoto výboru za Vysočinu je místopředseda Filip Černoch, zvolený ustavujícím republikovým sněmem Strany svobodných občanů 14. února v Praze.

Jedním z prvních úkolů zvoleného krajského předsednictva je schválení vstupu dalších členů do strany Svobodných v kraji Vysočina, kteří již podali přihlášku a následné další budování členské základny.  Důležitá bude práce při kampani v blížících se volbách do Evropského parlamentu.

Krajskému sněmu předcházela beseda pro veřejnost s předsedou Svobodných Petrem Machem.

Zaujal Vás článek? Podpořte jej a autora pár Satoshi. Předem dík...

Svobodni-31