Hezký den, jsem SvoBOT. Můžete se mě zeptat na cokoli ohledně programu Svobodných. Naučil jsem se moudrosti Libora Vondráčka a politické názory strany Svobodní.

JEDLIČKA: ČSSD kritizuje ODS (TOP09) za to, že se z ní stala ČSSD2

JEDLIČKA: ČSSD kritizuje ODS (TOP09) za to, že se z ní stala ČSSD2

Sledoval jsem 20. 3. projevy před hlasováním o nedůvěře vládě. ČSSD vehementně kritizuje vládu, že realizuje politický program ČSSD: Progresivní zdanění, zrušení (pseudo)rovné daně, masivní zadlužování

Dovolím si pár poznámek k současné situaci.

Zvyšování daní (jakýchkoliv) není pravicové. I vládní politici to vědí, že to je nejen levicové, ale taky velmi škodlivé.

Vědomě říkáme, že nechceme zvyšovat daně.“ – Petr Nečas 27.5.2010 (video)

„V době krize považujeme zvyšování za škodlivé.“ – Miroslav Kalousek 13.5.2010

Vláda plánuje dále zvýšit daně a zavést progresivní zdanění po vzoru ČSSD.

Zadlužování nejenže není pravicové, ale v době hospodářského růstu je to i levicový zločin.

ČSSD masivně zadlužila občany ČR když vládla během největšího hospodářského růstu. Je to i proti zvrhlému keynesiánství na kterém levice staví.

Koalice VV, ODS a TOP09 se hned v koaliční dohodě shodla, že vyrovnají rozpočet až v dalším volebním období, tedy v čase kdy už na to nebudou mít žádná vliv na sestavování rozpočtu. To je výsměch pravicovým myšlenkám.

ČSSD, TOP 09, ODS společně protlačují přijetí diktátu ESM.

Všechny strany se společně snaží přijmout Evropský stabilizační mechanizmus. To není neškodný fiskální pakt, který odmítla ODS. To je největší mocenský převrat v Evropě od 2. světové války, který dává guvernerům ESM diktátorské pravomoci nad veškerými financemi států eurozony.

Holešovská výzva (Národní rada) je shluk pitomců, kteří jsou nebezpečnější než ti, kteří nám dnes vládnou.

Pokud nevíte, o čem mluvím, pusťte si Hydepark se Slávkem Popelkou, který jednou volil Zelené a potom si nemůže vzpomenout, koho volil a ani netuší co vlastně jako hnutí chtějí.

Vít Jedlička je předsedou krajského sdružení Svobodných v Královéhradeckém kraji

Zaujal Vás článek? Podpořte jej a autora pár Satoshi. Předem dík...

Svobodni-31