Hezký den, jsem SvoBOT. Můžete se mě zeptat na cokoli ohledně programu Svobodných. Naučil jsem se moudrosti Libora Vondráčka a politické názory strany Svobodní.

Vondráček: Děkuji a ještě jednou prosím, přijďte 9. a 10. k volbám.

Vondráček: Děkuji a ještě jednou prosím, přijďte 9. a 10. k volbám.

Děkoval jsem už všem, kteří mi poslali zprávu, že nás volili i těm, kteří mi to řekli osobně.

Děkoval jsem také prostřednictvím našeho stranického facebooku, ale rád bych ještě poděkoval i na svém osobním profilu.

Letos navíc neděkuji pouze za hlasy pro nás nebo mě konkrétně. Děkuji i za to, že jste dorazili k senátním volbám a podpořili Jardu Chalupského.

Hlasy, které jste mu dali, ho poslali do druhého kola, a proto píšu až teď.

Do dnešního dne jsme totiž pracovali na tom, aby se jeho myšlenky podařilo, co nejvíce rozšířit do celého obvodu a lidé si mohli vybrat, kdo bude jejich “velvyslancem” v Senátu.

Zvolí si mladého a energického kandidáta, který se bude pohybovat na Jindřichohraducku a Pelhřimovsku? Kandidata, který má zkušenosti se zaváděním změn, pojmenováním problému a jejich řešením? Dojde k volebnímu tsunami, které dá šanci místnímu patriotovi ukázat, co umí?

Byl bych rád, kdyby se to stalo. Myslím, že si jako lidé v regionu zasloužíme přeřadit na nový level. Navázat na to dobré, ale zvýšit potenciál našeho území s krásnou přírodou i památkami. S novou sílou, novým přístupem a novou komunikací.

Aby byl senátor pomocnou rukou pro starosty i občany. Abychom nejeli 30 let pořád tím stejným vlakem.

Jarda Chalupský má mojí důvěru. Více než tři roky, se spolu pravidelně vídáme. Skoro každý týden od něj slyším jeho vize a každý den vidím jeho práci.

Proto bych si moc přál, aby Hradečáci, Pelhřimáci, Kameničáci a všichni ostatní zvážili jeho volbu. Přál bych si, aby dostal prostor svoje vize realizovat.

Přál bych si, aby lidé otevřeli web www.HRADECACIaPELHRIMACIdoSENATU.cz, přečetli si jeho myšlenky, a pokud jim budou dávat smysl, aby ho zítra a v sobotu podpořili svým hlasem ve volební místnosti. 🗳

Máme jedinečnou šanci, “najmout si” výjimečného člověk do našich služeb. Vím, že dokáže zvýšit význam postu senátora a díky službě občanům zvýšit kredit celého regionu. A proto se vyplatí letos ještě jednou dojít k volbám. 🇨🇿

PS: Za každý hlas navíc osobně vysadí jeden strom, a když nic jiného, tak toto je docela dobrá motivace, proč nezůstat doma. 🌳

Zaujal Vás článek? Podpořte jej a autora pár Satoshi. Předem dík...

Svobodní

Svobodní

Novinky

Oblíbené štítky

Svobodni-31