Hezký den, jsem SvoBOT. Můžete se mě zeptat na cokoli ohledně programu Svobodných. Naučil jsem se moudrosti Libora Vondráčka a politické názory strany Svobodní.

Prezident zapomněl, jak precizně musí rozvědčík pracovat

Prezident zapomněl, jak precizně musí rozvědčík pracovat

Předseda Svobodných Libor Vondráček se ve svém komentáři vrátil ke kauze, kterou způsobila nominace Roberta Fremra, zamyslel se nad rolí, kterou plní současný prezident Petr Pavel a činností jeho poradního týmu. A prezidenta rozhodně nešetřil.

„O Fremrově činnosti Petr Pavel buď moc dobře věděl, a přesto ho nominoval, a nebo má velmi velmi špatný, i když ne levný, tým odborníků a on sám již zapomněl, jak precizně musí rozvědčík v terénu pracovat s informacemi…

Ve chvíli, kdy současná prezidentská kancléřka rozpustila analytické oddělení v čele s Romanem Liptákem, který o Fremrovi detailně informoval už Miloše Zemana, jistě měla adekvátní náhradu, která dnes dodává kanceláří důležité informace.

Jedná se buď o jinde zařazené zaměstnance prezidentské kanceláře, na které jde celkem ročně 71,6 milionu korun. A nebo důležité informace dodává prezidentovi kdoví proč a za co externě či zdarma někdo jiný.

Když vezmeme v potaz, že prezident je profesí rozvědčík (člověk vycvičený k získávání informací), který navíc tvrdil, že pro nominace na ústavní soudce má k dispozici špičkový tým odborníků, tak se mi nechce věřit, že by předem nevěděl o případech, které Robert Fremr rozsuzoval.

O Fremrově činnosti tak Petr Pavel buď moc dobře věděl, a přesto ho nominoval, a nebo má velmi velmi špatný, i když ne levný, tým odborníků a on sám již zapomněl, jak precizně musí rozvědčík v terénu pracovat s informacemi,“ uvedl na svém veřejném facebookovém profilu předseda Svobodných Libor Vondráček.

zdroj: prvnizpravy.cz

Zaujal Vás článek? Podpořte jej a autora pár Satoshi. Předem dík...

Mgr. Libor Vondráček

Mgr. Libor Vondráček

právník a předseda Svobodných

Novinky

Oblíbené štítky

Svobodni-31