Možnosti spolupráce v komunáních volbách se Soukromníky

Možnosti spolupráce v komunáních volbách se Soukromníky

Milí Svobodní, pokud uvažuje o spolupráci se Soukromníky na komunální úrovni, mohla by Vás zajímat tato informace od nich:

„Vážené dámy a pánové,
snažím se, abych pověření koordinovat přípravu komunálních voleb Strany soukromníků České republiky splnil co nejlépe. Znovu opakuji, že jsem si vědom, že do komunálních voleb je zdánlivě daleko. Na druhou stranu připomínám, že čas nesmírně rychle ubíhá.


Když s jednolitými předsedy v krajích mluvím, vždy říkám, že se může stát, že některé teď uvedené kandidátky nebudou, ale určitě budou jiné, o kterých teď ještě nevíme. Vycházím z toho, že mnoho soukromníků má zájem, aby se i v jejich obci nebo městě žilo a podnikalo lépe než pod současným vedením. Mnoho z těchto lidí si už uvědomuje, že bez vstupu do komunální politiky to u nich lépe nepůjde. Dejme jim a tím i nám šanci!!! Vybrané lidi musí předseda kraje garantovat. Určitě jste si všimli, že nikde zatím nepíši, jestli půjdeme sami nebo v koalici. Na to je ještě čas. Hledejme ale pro obce a města přijatelné spojence.


Tento náš první seznam si dovolím poslat i některým našim spojencům, kteří už se sami ptají, jak a kde na to půjdeme a jaké máme cíle. Říkám ji, Strana soukromníků České republiky chce postavit nejméně 150 kandidátek a z nich získat nejméně 200 obecních zastupitelů. Nejméně. Upřímně jim také říkám, že někde nejsme schopni sami postavit plnou kandidátku, ale v koalici by to mohlo vyjít. Budu Vás informovat o jejich reakcích.


Připomínám, že v komunálních volbách i pro vícečlennou koalici platí hranice 5 %.“

Zaujal Vás článek? Podpořte jej a autora pár Satoshi. Předem dík...

Svobodní

Svobodní

Novinky

Oblíbené štítky

Svobodni-31