Havrda: Chlíbek šéfem covid-týmu spolu? Ještě se přitopí!

Havrda: Chlíbek šéfem covid-týmu spolu? Ještě se přitopí!

Čísla nakažených koronavirem i čísla hospitalizovaných nepříjemně stoupají. Virus se opět hlasí o slovo. Virus kašle na politiky, kašle i na pseudoodborníky, kteří se chytají do vlastní pasti. V okolním světě vidíme, že je jedno, kolik lidí je proočkováno. Nervozita roste a opět v televizi dostávají slovo osvědčení strašiči Flegr a Kubek. Flegr s kocourem a Kubek s rouškou – ti mě baví. Hlavní média opět nezklamala a jedou nekompromisně naplno zachraňování lidstva prostřednictvím jediné možné cesty pro všechny – experimentální vakcíny. 1. dávka, 2. dávka, 3. dávka, malá proočkovanost, za všechno mohou neočkovaní… Ani válečný zločinec a ministr propagandy Joseph Goebbels by se nemusel stydět. Vždy, když slyším o „jediné možné cestě“, vzpomenu si na jedinou pravdu, kterou zde měli po desetiletí vládnoucí komunisté.

Stupňuje se také tlak MZd (Vojtěch, Vašáková, Svrčinová) a dalších covidistů (Válek, Chlíbek, Smejkal, Hořejší, Maďar). Nyní jde již o nezakrývanou hysterii a opravdu brutální nezákonný nátlak na neočkované občany. Vážení politici, vážení pseudoodborníci, vážená média – očkování je přeci dobrovolné! Již jste zapomněli? Ještě donedávna platilo, že hospitalizovaní byli převážně neočkovaní. Také ministr Vojtěch to ihned využil k útoku na neočkované prohlášením, že jde o „epidemii neočkovaných“. Doba se rapidně změnila, ale očkovaní se stále netestují, takže zde kupodivu nemáme žádná srovnávací data. Jaká škoda! A že to nikoho nezajímá?! Investigativní novináři, kde jste? Abych byl konkrétní, tak velkým průšvihem politiků, hygieny a pseudoodborníků se nyní jasně ukazuje netestování všech účastníků školní výuky na začátku školního roku, tedy i očkovaných učitelů a dětí. Jasně jsem na to upozorňoval společně se svým spolužákem Prymulou. Nikdo se k tomu nevyjádřil, nikdo se nad touto slušnou radou ani nezamyslel. Jela se falešná ideologie očkování všech a za každou cenu = tečka za Covidem. A nyní za to ponesete, vy, co jste to způsobili, odpovědnost. Dojde i na Vás.

Očkovaní, kteří nebyli z politických a ideologických důvodů testováni, zanesli do škol velkou nálož viru. Dalším průšvihem, který jde na vrub hlavní hygieničky a krajským hygienikům je fakt, že v případě výskytu positivity na Covid ve třídě jdou do karanény jen neočkovaní. Proč? Prý očkovaní nemohou přenášet infekci. Ale kdeže, to snad nemyslíte vážně. To jste mohli vykládat před půl rokem, ale ne dnes, kdy proti vám stojí celosvětově odborná data o opaku. Kromě toho, že mají neočkované děti zcela bezdůvodně 14 denní lockdown a takových postižených žáků jsou tisíce, očkovaní a netestovaní roznášejí infekci ve škole vesele dál. Mají přeci papír o „bezinfekčnosti“! Zde si myslím, že jde ze strany hygieny o trestný čin vědomého šíření nebezpečné infekční choroby. Svoji zodpovědnost si samozřejmě nesou i ředitelé a zřizovatelé těchto škol na úrovni obcí a krajů, kteří v této tragikomedii hrají roli mrtvého brouka. My za nic nemůžeme, pouze plníme pokyny! Bohužel, oni jsou výkonnými praporčíky popravy svobody a zákonů této země. Oni jsou skutečnými strůjci segregace a diskriminace. Nejsou to všichni, ale naoko prakticky všichni stojí v jednom šiku, aby nebyli také postiženi. Kromě průšvihu lékařských elit, je to i průšvih učitelských elit. Mnoho z nás si pamatuje, jak a co nám vykládali před rokem 1989 naši učitelé o hodných komunistech a nutili nás chodit do průvodu na 1. máje. A je to tady zpět!   

S nástupem podzimu a špatného počasí se karta začíná obracet. V mnoha nemocnicích je to férovka, někde dokonce převažují očkovaní. Jak je to možné, vždyť přeci očkování je tečka za Covidem?! Očkovaní lidé mají být nejméně rok chráněni a mohou si dělat, cokoliv si zamanou. Jsou přeci bezinfekční! A někdo dokonce dostal i tenisky nebo mobil na nádraží nebo v marketu. Nikoliv tak neočkovaní. Ti, byť již třeba i Covid prodělali a mají skvělou přirozenou imunitu, se již propadli mezi občany druhé kategorie. Jsou napadáni médii, osočování vědeckými fanatickými pseudoodborníky, jsou proti nim vymýšlena stále nová a drastičtější diskriminační opatření. Prakticky bez lékařsky velmi pochybných testů, které si nyní musí sami hradit, nemohou nikam. Nějak se to již začíná vymykat selskému rozumu. Co takhle trvale označit neočkované náramkem nebo nesmyvatelnou barvou na vlasy?  Ano, zde jde o jasné státní násilí proti určité skupině obyvatel. Co na to soudy? Nic. Mlčí. Místo toho hlavní vakcinolog Chlíbek přitápí pod kotlem a doporučuje očkování malých dětí a těhotných žen. Co vím, tak Evropa má již nakoupeno tolik vakcín, že se na každého dostane mnohokrát. Určitě se dostane i na naše domácí mazlíčky, psy a kočky. Také firma Avenier, kde sedí v dozorčí radě naši „přední odborníci“ na vakcinaci a epidemiologii, nebude jistě protestovat.

Aby bylo jasno. Nejsem proti očkování, nejsem ani proti nedodržování hygienických pravidel a proti používání ochranných prostředků, ale to, co se zde nyní děje, mě jako občana, lékaře a rodiče skutečně děsí. Stop Covidové totalitě!

Zaujal Vás článek? Podpořte jej a autora pár Satoshi. Předem dík...

Svobodní

Svobodní

Novinky

Oblíbené štítky

Svobodni-31