Hezký den, jsem SvoBOT. Můžete se mě zeptat na cokoli ohledně programu Svobodných. Naučil jsem se moudrosti Libora Vondráčka a politické názory strany Svobodní.

Francie: nejste očkovaní? Máte smůlu, nesmíte do práce!

Francie: nejste očkovaní? Máte smůlu, nesmíte do práce!

Ve Francii nově nesmějí neočkovaní občané určitých profesí chodit do práce. Je jim zakázáno vydělávat si na živobytí. Protože nedostanou žádnou podporu, kladou si občané akutní otázku: “Máme riskovat hlad nebo podstoupit očkování?”

Je to velice nebezpečný krok. I pro nás v České republice. Až totiž bude chtít něco podobného zavádět i u nás, budou tvrdit: „Ve Francii k tomuto opatření přistoupili. Je to vyspělá, demokratická země. Kdo jsme my, abychom takovou zemi nenásledovali?“ Je zřejmé, že tohle je pouze první stupeň. Státem nařízená diskriminace nenaočkovaných bude nepochybně následovat i v dalších profesích a v dalších oblastech života. Protože hranice byla překročena.

Pokud nad tímto dnes mávneme rukou, lze si představit, že zákaz chodit do práce bude nařízen neočkovaným dalších profesí. A hranice s muže posouvat dále… Nákup v supermarketu, cesta veřejnou dopravou, ošetření lékařem nebo vstup do volební místnosti, kdo ví, kam až chtějí mocní zajít. Proto je potřeba včas a hlasitě odmítnout státem řízenou diskriminaci neočkovaných občanů. Je potřeba zabránit tomu, aby u nás stát vytvářel z neočkovaných občanů jakousi kastu nedotknutelných! Očkování musí být za všech okolností dobrovolné!

Zaujal Vás článek? Podpořte jej a autora pár Satoshi. Předem dík...

Svobodní

Svobodní

Novinky

Nejnovější video

0:13 Chartu 77 tvořili lidé, kteří byli v pozici kritizující socialistický systém za nedodržování lidských a občanských práv. Chartisté nenavrhovali změnit systém, šlo jim o korekci. Nešlo tedy o politickou opozici, přesto byli ostrakizovaní a pronásledovaní, protože komunisté věřili, že Charta vnáší do společnosti znejistění, nesoulad a disharmonii. Lišíte se v tomto směru od svých předchůdců, ke kterým se hlásíte?

7:09 Chartisté za socialismu se rekrutovali z řad bývalých komunistů, obecně levice. Jaké ideové kořeny máte vy?

12:22 Ve své Chartě 24 akcentujete právo na svobodu projevu a informací, zaručované článkem 11 hlavy II. Svoboda projevu má mít v demokracii plná a neomezená?

25:03 Podobně jako zmíněný článek v Chartě 24 kritizujete i postoj státu k jiným článkům, konkrétně 16 hlavy II, 21 hlavy III, 8 hlavy II – není to spíše kritika neústavnosti Vlády ČR a byrokracie zahrnující státní zastupitelství, tajnou službu, policii, nejrůznější úřady a instituce a to i v oblasti médií, školství, zdravotnictví, hospodářském sektoru?

27:35 Pokud vám systém vyhoví a napraví, budete asi slavit. Co budete dělat v případě, že systém bude reagovat podrážděně nebo dokonce podobně jako za socialismu, tedy budete vystavení perzekuci?

37:43 Máte nějakou reflexi z horních politických pater? Co říká vaší Chartě 24 parlamentní opozice?

47:21 Založíte také nadaci jako Charta 77 a bude i vás sponzorovat George Soros?

https://svobodni.cz/stanoviska-strany…

Libor Vondráček, předseda strany Svobodných, jeden z autorů Charty 24.

Otázky připravil a kladl Alexandr Vojta

Oblíbené štítky

Svobodní

Svobodní

Novinky

Oblíbené štítky

Svobodni-31