Hezký den, jsem SvoBOT. Můžete se mě zeptat na cokoli ohledně programu Svobodných. Naučil jsem se moudrosti Libora Vondráčka a politické názory strany Svobodní.

Dočekal: Mojí prioritou je zamezit Green Dealu v podobě, v jakém jej prosazuje EU

Dočekal: Mojí prioritou je zamezit Green Dealu v podobě, v jakém jej prosazuje EU

Lídrem kandidátky Trikolora Svobodní Soukromníci v Plzeňském kraji je sedmapadesátiletý manažer v autoprůmyslu Jan Dočekal. Sám o sobě říká, že před osmi lety vstoupil ke Svobodným, protože mu byly jejich názory sympatické. Není mu jedno, co se děje okolo něj, ale zároveň nechce jen nadávat v hospodě.

Za největší aktuální problémy Plzeňského kraje považuje Jan Dočekal zhoršení bezpečnostní situace v souvislosti s agenturními pracovníky ze zahraničí, horší dopravní obslužnost odlehlých oblastí, nedostupnost kvalitní zdravotní péče zejména v Tachově a Sušici, problémy s kůrovcem na Šumavě a výstavbu úložiště jaderného odpadu Březový potok.

„Mojí prioritou je zamezit Green Dealu v podobě, v jakém jej prosazuje EU. Zavíráním jaderných a uhelných elektráren dojde ke zdražení energií a následně prakticky všeho. Nechci být špatným prorokem, ale vzpomeňte si na má slova za rok, až se podíváte do peněženky. Zdražování a inflace nás sežerou zaživa. Dále je to zachování české koruny jako měny suverénního a sebevědomého státu a odpor proti násilnému zavádění elektromobility, které ohrozí tisíce pracovních míst,“ říká lídr kandidátky Trikolora Svobodní Soukromníci.

„Chci, aby Ústava České Republiky byla nadřazená vyhláškám a nařízením, které k nám putují z Bruselu, momentálně má kdejaký euronesmysl větší právní váhu než základní zákon ČR!. Dalším důležitým tématem je dosáhnout toho, aby se stát přestal chovat jako finančně negramotný idiot a místo neustálého zadlužování začal (jako správný hospodář) konečně šetřit a zodpovědně spravovat finance, které sebral svým občanům a firmám na daních,“ zdůraznil Dočekal.

Receptem na to je podle jeho slov například zrušení zbytečných úřadů jako např. Státní vinařský fond, přestat financovat politické neziskovky, které hájí práva 58 pohlaví. „Mám představu štíhlého státu, kde politici a úředníci jsou zde pro lidi a nechovají se jako vrchnost, představu státu, kde si každý bude moci svobodně splnit své sny.“

A jak vidí Jan Dočekal volební potenciál uskupení Trikolora Svobodní Soukromníci? „Vzhledem k tomu, že nás z jakýchsi záhadných důvodů ignoruje většina médií v čele s Českou Televizí, asi nezastáváme „ty správné“ názory, tak jakýkoliv výsledek nad osm procent bude úspěch.“

Zdroj: Plzeňská drbna

Zaujal Vás článek? Podpořte jej a autora pár Satoshi. Předem dík...

Jan Dočekal

Jan Dočekal

Novinky

Oblíbené štítky

Svobodni-31