Formace Trikolora Svobodní Soukromníci kandiduje s podporou Manifestu a Strany nezávislosti. Na pozici lídrů to přineslo pár změn – 29-30/2021

Formace Trikolora Svobodní Soukromníci kandiduje s podporou Manifestu a Strany nezávislosti. Na pozici lídrů to přineslo pár změn – 29-30/2021

image

 

Týdeník Svobody – 29. týden 2021

Zobrazit email v prohlížeči 

 

image

 

Svobodě a odpovědnosti zdar!

 

Politická formace Trikolora Svobodní Soukromníci odevzdala kandidátní listiny pro letošní volby do Poslanecké sněmovny, které se konají ve dnech 8. a 9. října 2021.

 

Superlídrem formace kandidujícím na čele pražské kandidátky bude poslankyně a předsedkyně hnutí Zuzana Majerová Zahradníková.


 
Uzavřeli jsme kandidátní listiny pro všech 14 krajů. Tyto byly v posledních dnech podány na krajské úřady. Já osobně jsem vyslyšela opakované výzvy z naší členské základny a přijala jsem pozici superlídra. Považuji proto za přirozené a správné, že budu kandidovat v hlavním městě,” řekla poslankyně Zuzana Majerová Zahradníková.

 

Politickou formaci Trikolora Svobodní Soukromníci zároveň po Straně nezávislosti podpoří také politické hnutí Manifest, jehož členové posílí společnou kandidátní listinu.
 
V této souvislosti došlo také k dalším změnám na pozicích lídrů
 v jednotlivých krajích:

 Středočeský kraj – Radomil Bábek
 Jihočeský kraj – Libor Vondráček
 Plzeňský kraj – Jan Dočekal
 Karlovarský kraj – Marcel Kučera
 Ústecký kraj – Tereza Hyťhová
 Liberecký kraj – Otto Jarolímek
 Královéhradecký kraj – Miroslav Havrda
 Pardubický kraj – Petr Bajer
 Kraj Vysočina – Jan Tesař
 Jihomoravský kraj – David Hanák
 Olomoucký kraj – Antonín Fryč
 Zlínský kraj – Libor Lukáš
 Moravskoslezský kraj – Alfréd Šrámek.

 
Nabízíme voiličům tým, který táhne za jeden provaz, a který je jedinou skutečnou alternativou vůči současné vládě chaosu a potenciální vládě budoucí, která by mohla pokračovat v podobném stylu politiky s obohacením o progresivní marxismus,” komentuje podání kandidátek Libor Vondráček a dodává: Jsme politická formace, která brání svobodu, prosperitu i peněženku každého občana i podnikatele. Na našich kandidátkách najdete řadu skutečných osobností i šlechetných rebelů, kteří usilují o obnovu naší země a návrat zdravé a rozumné národní hrdosti do naší Sněmovny.” 

 

image

 

S pozdravem a přáním hezkého dne

Libor Vondráček

předseda Svobodných

„Svoboda a odpovědnost musí jít ruku v ruce… jinak zhynou…“
 

 

image

 

Výběr Svobodných střípků
 z médií

 

image

1) Echo24: Vyskočit z rozjetého vlaku, nevyskočit?

Libor Vondráček diskutoval s Alexandrem Vondrou, Patrikem Nacherem a Hynkem Fajmonem o EU Green Dealu v salónu Echo24.
 
Z rozhovoru vyplynulo, že jedině naše kandidátka nemá máslo na hlavě a může otřevřeně a důvěryhodně kritizovat záměr ukončení prodeje spalovacích motorů. Celý článek si můžete přečíst zde

 

image

2) Dočekal: na podzim budou volby – víme, podle čeho a jak se rozhodnout?

Místopředseda Jan Dočekal ve svém blogu popisuje, jakým způsobem se voliči rozhodují ve volbách a jak vlastně „správně“ volit? To se dočtete na tomto odkaze.

 

image

3) ForSport: 22 minut s Miroslavem Havrdou

„Děti při sportu nesmí nic bolet a musí z něj mít radost. Jakmile mají po tréninku bolesti paty, kolene nebo achilovky, je něco špatně. I díky podiatrii umím takovým lidem pomoct. To, že stát zákázal dětem sportovat je zločin,” říká odborník na sportovní medicínu, zakladatel podiatrie v ČR a náš místopředseda Miroslav Havrda v politicko-sportovním rozhovoru
 

 

image

4) Mareček: Nikde není odpor!

Příznivec Svobodných Vít Mareček ve svém příspěvku popisuje, jakým způsobem „covidová totalita dusí naší zem“. Velmi podorbně popisuje chaotickou situaci kolem (ne)řešení covidové krize. Příspěvek je k dispozici na tomto odkaze

 

image

5) Svobodní si připomněli výročí Karla Havlíčka Borovského.

Svobodní si v čele se svým předsedou Liborem Vondráčkem a Jiřím Paynem připomněli 165. výročí od úmrtí Karla Havlíčka Borovského na Olšanských hřbitovech v Praze. Odkaz Karla Havlíčka Borovského je v dnešní době mimořádně významný, proto je třeba si tuto událost připomenout. Zpráva včetně fotogalerie je zde

 

image

6) Vondráček: jste pro nebo proti očkování? Obojí!!

Jsme pro i proti. Náš předseda Libor Vondráček to velmi trefně vystihl v krátkém videu, které je ke shlédnutí zde.

 

image

 

image

 

Kalendář Svobody – 29. týden

 

image

26. 7. 1968: Konec segregace v americké armádě

Prezident USA Harry Truman vydává exekutivní nařízení č. 9981 o zrušení segregace v amerických ozbrojených silách. Nařízení zajistilo rovné zacházení a rovné příležitosti amerických občanů v armádě bez ohledu na barvu kůže.

 

image

27. 7. 1955: Končí poválečná okupace Rakouska

Končí poválečná okupace Rakouska. Rusové výměnou žádají pouze rakouskou neutralitu po vzoru Švýcarska. Západní mocnosti se zdráhají uvěřit, že to je vše, co Rusové chtějí. 

 

image

28. 7. 1943: Konec italského fašismu 

Mussolini rezignoval na pozici vůdce Italských fašistů tři dny poté, co skončil ve vedení země. Nacistické Německo definitivně ztratilo důležitého spojence. Italský “Duce”, držitel řádu Bílého lva, byl později zastřelen.

 

image

29. 7. 1985: Orangatun Ken Allen opět na svobodě

Chronický útěkář je opět na svobodě. Využívá ji k procházce po své ZOO v San Diegu a poklidnému prohlížení dalších zvířátek. O své know-how, jak utéct, se dělí i s dalšími orangutany, kteří pak následují Ken Allenův vzor.

 

image

30. 7. 1968: Rehabilitace hokejistů

Nejvyšší soud rehabilitoval Modrého, Bubníka a další hokejisty, a původní rozsudky, které je dostaly do vězení a pracovních táborů, v plném rozsahu zrušil. Bubník to po revoluci dotáhl až do Poslanecké sněmovny.