Hezký den, jsem SvoBOT. Můžete se mě zeptat na cokoli ohledně programu Svobodných. Naučil jsem se moudrosti Libora Vondráčka a politické názory strany Svobodní.

Utíkej, schovej se, bojuj!

Utíkej, schovej se, bojuj!

Ve středu 7.6. představila Policie ČR videoklip s názvem Utíkej, schovej se, bojuj!

Video vzniklo jako reakce na aktuální bezpečnostní situaci v Evropě, jejíž zhoršení částečně způsobila neschopnost EU bránit své vnější hranice.

Modelově ukazuje situaci při útoku střelce v budově. Jako první krok doporučuje útěk. Pokud utéct nelze, doporučuje se schovat, zabarikádovat vstup a čekat na záchranu. V případě objevení doporučuje aktivně se bránit.

Evropská komise se nám tento poslední krok snaží ztížit tím, že pod záminkou boje proti terorismu chce odebrat zbraně jejich legálním vlastníkům. Směrnice vstoupila v platnost, ale ještě není nic ztraceno. Jedna z mála věcí, při které je schopna se sjednotit naše politická scéna, je odpor vůči této nesmyslné směrnici. A to hlavně díky aktivitě Petice proti regulaci zbraní.

https://www.facebook.com/czechforguns/

Do boje proti směrnici zapojili spoustu lidí. Oslovovali poslance, psali do europarlamentu a aktivně se zúčastnili sbírání podpisů pro Petici.

A co na to Svobodní? Strana svobodných občanů vnímá právo na držení zbraně jako jednu ze svobod, která, byť regulovaná přísnými podmínkami pro získání oprávnění k držení zbraně, je nedílnou součástí svobody člověka v demokratické společnosti.

Z volebního programu Strany svobodných občanů pro parlamentní volby 2017:

– Zachováme možnost vlastnit zbraň.

– Zachováme současnou zbraňovou legislativu s vysokými požadavky na držitele zbraní.

– Udržíme tuto svobodu a schopnost účinné sebeobrany i za cenu využití všech právních prostředků.

https://svobodni.cz/program/funkcni-armada-a-ucinna-azylova-politika/

 

Dle Svobodných je zbraň pro ochranu před útočníky podobně užitečným nástrojem jako hasicí přístroj pro boj s požárem. Pomáhá chránit život, zdraví a majetek, a proto odmítáme současnou snahu EU výrazně omezit držení zbraní.

https://youtu.be/XxkZRze5Pd8

 

Martin Ševčík II

 

Martin Ševčík,

Strana svobodných občanů, Valašské Klobouky

Alois Sečkár

Alois Sečkár

Novinky

Oblíbené štítky

Svobodni-31