Hezký den, jsem SvoBOT. Můžete se mě zeptat na cokoli ohledně programu Svobodných. Naučil jsem se moudrosti Libora Vondráčka a politické názory strany Svobodní.

Milion chvilek proti zneužívání moci

Milion chvilek proti zneužívání moci

My, členové Svobodných, děkujeme všem, kteří přišli na Letnou vyjádřit svůj nesouhlas s politikou premiéra Andreje Babiše a jeho střetu zájmů politických, podnikatelských a mediálních. Jsme přesvědčeni, že pokud má být demokratický trend nastartovaný v roce 1989 zachován, je nezbytné, aby lidé kontrolovali své zástupce neustále a nezúžili své zapojení do politiky pouze na volby jednou za několik let.

Jak napsal náš místopředseda Alois Sečkár: „Je naprosto v pořádku demonstrovat proti politikům podezřelých z korupce a požadovat jejich odstoupení. Děje se to všude na světě, kde ještě protesty proti režimu nejsou trestné.“

A je skvělé, že tolik lidí přišlo vyjádřit svůj postoj na demonstraci na Letnou a ukázali tak, že přes spoustu odlišností se dokáží spojit a ozvat se proti korupci a snaze koncentrovat moc do rukou jednoho člověka.

Ještě jednou díky za aktivitu, protože jenom ta může v budoucnu přinést změnu.

 

Autoři:
Martin Halva,
Václav Veselka,
Michaela Hejlová Barlatovová,
Marek Šoška,
David Pokorný,
Tomáš Pajonk,
Terézia Mlýnková Išková,
Roman Bartolšic,
Tomáš Božek,
Dominik Hrubý,
Denisa Zlámalová.

 

Články vyjadřují osobní názor autorů a nejsou oficiálním stanoviskem strany, pokud není uvedeno jinak.

Zaujal Vás článek? Podpořte jej a autora pár Satoshi. Předem dík...

Alois Sečkár

Alois Sečkár

Novinky

Oblíbené štítky

Svobodni-31