Hezký den, jsem SvoBOT. Můžete se mě zeptat na cokoli ohledně programu Svobodných. Naučil jsem se moudrosti Libora Vondráčka a politické názory strany Svobodní.

Rozeslané praktické a právní návody v reakci na nařízení vlády

Rozeslané praktické a právní návody v reakci na nařízení vlády

V rámci TÝDENÍKU SVOBODY jsme rozeslali praktické a právní návody pro naše odběratele. Pro velký zájem je přikládáme ještě sem.

Obsah obrázku text, klipart  Popis byl vytvořen automaticky

 

Týdeník Svobody – 42. týden 2021

Zobrazit email v prohlížeči 

 

image

 

Svobodě a odpovědnosti jednotlivce zdar!

 

Vláda opět po čase spustila zavádění opatření, která zjevně brzy zruší soudy. Do té doby však bude žít plno lidí v nejistotě a možná i pod tlakem okolí se těmito zjevně protizákonnými a někdy i protiústavními opatřeními řídit.

 

Proto Vám zasíláme první část návodů pro důstojný a svobodný život, které vytvořili špičkoví právníci Zlatého špendlíku, Pro Libertate a Zdravého fóra.

Celému přípravnému týmu, který se na tvorbě návodů podílel, patří velký dík. A všem, kteří návody budou používat, patří dík také.

 

Pro svobodu platí víc než pro cokoliv jiného, že může zafungovat jedině přístup „jeden za všechny, všichni za jednoho“, svoboda tu totiž pro všechny buď je a nebo není. Neočkovaní, plně očkovaní, třetí dávkou očkovaní, jednou dávkou očkovaní, zkrátka všichni si zaslouží teď a tady žít důstojný a plný život. Žádný život číslo dva totiž nemáme.

 

Obsah obrázku text  Popis byl vytvořen automaticky

Obsah obrázku text  Popis byl vytvořen automaticky

 

 

Obsah obrázku text  Popis byl vytvořen automaticky

Obsah obrázku text  Popis byl vytvořen automaticky

 

 

 Občanské desatero svobod:

1. Zakroč proti omezování vlastní svobody.  2. Chraň své soukromí a soukromí své rodiny.  3. Zastaň se slabších jako jsou děti, staří lidé a nemocní.  4. Braň své právo rozhodnout se o svém životě.  5. Respektuj způsob života druhých.  6. Vyjádři se beze strachu, zveřejni svůj názor.  7. Vystup proti jediné ideologii nepřipouštějící jiný názor.  8. Nedovol, aby s Tebou někdo nakládal jako s věcí.  9. Postav se všem snahám Tě ponižovat nebo vyčleňovat ze společnosti.  10. Bojuj proti diskriminaci a segregaci lidí. 

 

Desatero a výstrahu si můžete vytisknout a šířit ve svém okolí!

 

 

 

S pozdravem a přáním hezkého dne

Libor Vondráček

předseda Svobodných

„Svoboda a odpovědnost musí jít ruku v ruce… jinak zhynou…“

image

Odebírejte tento
 týdeník ZDARMA!

 

Dostal se k vám tento mail od přátel? Chcete, aby vám už žádné novinky neunikly? 
 Stačí udělat jedinou věc. ↓↓↓

 

Zaujal Vás článek? Podpořte jej a autora pár Satoshi. Předem dík...

Svobodni-31