Hezký den, jsem SvoBOT. Můžete se mě zeptat na cokoli ohledně programu Svobodných. Naučil jsem se moudrosti Libora Vondráčka a politické názory strany Svobodní.

Karešová: Další euronesmysl z pera EU – kvóty na audiovizuální díla a žaloba za neplnění

Karešová: Další euronesmysl z pera EU – kvóty na audiovizuální díla a žaloba za neplnění

A je to tady zase. Další paskvil. Další euronesmysl. Další příkaz a při neuposlechnutí trest. Podle EU na prostý lid zřejmě platí jen přísnost a rákoska.

Tentokrát nás EU zažalovala za to, že se nedíváme na dostatečný počet filmů, vyprodukovaných ve státech Evropské unie. (https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/evropska-komise-zaloba-na-cesko-audiovizualni-vysilani.A220519_125010_domaci_tbr)

Asi nikdy nepochopím, že po tom množství všech možných předpisů, příkazů a zákazů z EU, které jsou často nesmyslné, omezující a neskutečně drzé, stále tolik lidí Evropskou unii velebí a kritiku této sekty nejen obhajují, ale drží se jí jako klíště.
Posuďte sami.

To si tak sedíte v neděli večer u televize a koukáte se na film. Vtom vás napadne, že byste si raději pustili hudbu a přepnete na hudební kanál. A šup, než se nadějete, už u vás zvoní předseda uličního výboru a jde vám vynadat. V této ulici se budete dívat na film! A hudbu jen chvilku po ránu, abyste to nepřehnali. Aby to nedopadlo tak, že si nakonec budete dělat co chcete. To se v této ulici totiž nesmí. Byť jste u sebe doma, ulice je ulice a vy prostě budete poslouchat.
Také byste tomu milému člověku poděkovali a přepli byste televizi zpět na film? Také byste byli šťastní, že ten váš skvělý uliční výbor máte? Asi ne, že? Asi byste souseda i s jeho nápady hnali hodně rychle ze dveří.

Tak teď zkuste popřemýšlet, proč si Evropská unie tyto neomalené způsoby předsedy uličního výboru může dovolit a to dokonce za hlasitého potlesku většiny těch, které omezuje. Proč ji posloucháme, platíme a velebíme? Mně to smysl nedává. Já bych ji hnala ze dveří stejně, jako toho uličního předsedu.

Články vyjadřují osobní názor autora a nejsou oficiálním stanoviskem strany, pokud není uvedeno jinak.

Zdroj: blog Echo 24

Zaujal Vás článek? Podpořte jej a autora pár Satoshi. Předem dík...

Svobodní

Svobodní

Novinky

Oblíbené štítky

Svobodni-31