Hezký den, jsem SvoBOT. Můžete se mě zeptat na cokoli ohledně programu Svobodných. Naučil jsem se moudrosti Libora Vondráčka a politické názory strany Svobodní.

Vraťme české koruně korunu. Petice a mnoho dalšího – 19/2021

Vraťme české koruně korunu. Petice a mnoho dalšího – 19/2021

image

 

Týdeník Svobody – 19. týden 2021

Zobrazit email v prohlížeči 

 

image

 

Svobodě a odpovědnosti zdar!

 

Po zveřejnění programu koalice SPOLU a Pirátů se STANEM naplno rozjíždíme kampaň na podporu zachování české koruny, která bude po volbách zřejmě v největším ohrožení od doby jejího vzniku.

 

Proto jsme se už minulý týden znovu ponořili do sběru podpisů pod petici za zachování České koruny a pokračovat v tom budeme týden poté 22. 5. OD 11:00 NA PETIČNÍM TRHU, OTEVŘENÉ ČESKO.

 

 

Trikolóra, Svobodní, Soukromníci – ti všichni jsou pro zachování české koruny. 👑

 

🇨🇿Chceme zachovat měnovou konkurenci, aby si lidé mohli vybírat, čím budou platit, takže je nutné zachovat českou korunu, která je pro nás navíc výhodná i makroekonomicky.

 

✌️Čím větší výběr, tím větší svoboda, a proto vnímáme zavádění možnosti platit kryptoměnami, jako třeba i Bitcoin, za pozitivní.

 

🤝Jako Svobodní proto chceme rozvolnit zákony, které nutí lidi např. platit nejnutnější položky jen v korunách, což chceme nechat na domluvě soukromých osob.

 

💸Zároveň podporujeme ústavní ochranu platby v hotovosti.

 

image

 

 

O petičním trhu více na otevremecesko.cz/peticni-trh/

 

V petičních akcích plánujeme pokračovat napříč republikou, proto sledujte náš kalendář akcí, ať víte, kdy dojedeme i do vašeho města.

 

S pozdravem a přáním hezkého dne

Libor Vondráček

předseda Svobodných

„Svoboda a odpovědnost musí jít ruku v ruce… jinak zhynou…“
 

 

image

 

image

 

Výběr Svobodných střípků
 z médií