Hezký den, jsem SvoBOT. Můžete se mě zeptat na cokoli ohledně programu Svobodných. Naučil jsem se moudrosti Libora Vondráčka a politické názory strany Svobodní.

Vraťme české koruně korunu. Petice a mnoho dalšího – 21/2021

Vraťme české koruně korunu. Petice a mnoho dalšího – 21/2021

image

 

Týdeník Svobody – 21. týden 2021

Zobrazit email v prohlížeči 

 

image

 

Svobodě a odpovědnosti zdar!

 

Český lev nosí na hlavě korunu jako symbol suverenity Zemí koruny České. Součástí naší suverenity je nejen symbolicky stabilní a silná měna, která svědčí českému hospodářskému živlu i úsporám našich občanů. Proto jsme připravili jako uskupení „Trikolora Svobodní Soukromníci“ petici pro zachování české koruny, s kterou začínáme jezdit napříč republikou a sbírat podpisy všech, kterým zálěží právě na zachování české koruny vůči euru. 

 

Petici můžete podepsat na tomto odkaze, případně se za námi můžete přijít podívat osobně na stánek, jakmile dorazíme do vašeho města. Tento týden již začínáme v následujících městech: Mělník, Neratovice, Brandýs nad Labem – Stará Boleslav.

 

4. června od 8 do 11 hodin – Mělník (náměstí Míru)

4. června od 11:30 do 15 hodin – Neratovice (náměstí Republiky)

4. června od 15:30 do 18 hodin – Brandýs nad Labem – Stará Boleslav (Masarykovo náměstí) 

 

 

S naší peticí za zachování české koruny máme v úmyslu navštívit všechna okresní města v České republice. Kam a kdy s peticí zrovna zavítáme budete moci sledovat v našem sdíleném kalendáři (případně na Facebooku či na našem webu) a budeme vám velmi vděčni, pokud k nám na stánek dorazíte a podepíšete petici za její zachování. Rovněž se na našich stáncích můžete kromě petice těšit na celou řadu zajímavých osobností, zajímavý program, velmi dobrou náladu a vlnu pozitivní energie

 

 

Těšíme se na setkání s vámi! 


 


 

S pozdravem a přáním hezkého dne

Libor Vondráček

předseda Svobodných

„Svoboda a odpovědnost musí jít ruku v ruce… jinak zhynou…“
 

 

image

 

Svobodná hospoda

 

Minulý týden jsme se v naší pravidelné Svobodné hospodě bavili o zachování české koruny. Trikolora, Svobodní, Soukromníci – ti všichni jsou pro zachování české koruny. Chceme zachovat měnovou konkurenci, aby si lidé mohli vybírat, čím budou platit, takže je nutné zachovat českou korunu, která je pro nás navíc výhodná i makroekonomicky. Na celou řadu otázek jsme nacházeli odpovědi v naší pravidelné Svobodné hospodě. 

 

image

 

 

Tento týden se budeme v naší Svobodné hospodě zabývat otázkami kolem cenzury a svobody slovaLíbí se vám trend omezování svobody slova pod rouškou boje s dezinformacemi? Je to už cenzura? Jaké jsou mantinely svobody slova? Jestli Vás toto téma zajímá více, můžete se přihlásit 31. 5. do naší Svobodné hospody, ve které se budeme o této problematice od 20:00 bavit.  Svobodná hospoda je tu pro vás! Přijďte diskutovat do online hospody přes ZOOM na bit.do/svobodna-hospoda, nebo můžete poslouchat zde na Facebooku.

 

Meeting ID: 988 4029 5488 

Passcode: sberanem