Hezký den, jsem SvoBOT. Můžete se mě zeptat na cokoli ohledně programu Svobodných. Naučil jsem se moudrosti Libora Vondráčka a politické názory strany Svobodní.

Jsme v superdebatě České televize! Růst našich preferencí již nemohla přehlížet! – 39/2021

Jsme v superdebatě České televize! Růst našich preferencí již nemohla přehlížet! – 39/2021

Obsah obrázku text, klipart  Popis byl vytvořen automaticky

 

Týdeník Svobody – 39. týden 2021

Zobrazit email v prohlížeči 

 

image

 

Vážení přátelé svobody!

 

kČeská televize nás původně do předvolební superdebaty nepozvala, ačkoli jsme kritéria pro pozvání z předchozích let splňovali. Až včera Česká televize „kapitulovala“ na základě provedeného volebního potenciálu společnosti Kantar a Data Collect, ve kterém naše uskupení získalo 7% a tím pádem se budeme účastnit ve středu 6. 10. 2021 ve 20:10 hod. předvolební superdebaty, kterou může sledovat ve svých televizích, případně na webu ČT na tomto odkaze – Superdebata ČT

 

Jsme rádi, že Česká televize tímto napravila deficit vyváženosti a objektivity pozvaných hostů do superdebaty a že budeme její součástí! 

 

Nepůjde však o jedinou debatu v tomto týdnu. Předseda Libor Vondráček se účastní debaty na CNN Prima NEWS a to opět v pořadu Speciál 360°: Hlas lidu – ve středu 6. 10. 2021 od 20:00 hod. 

 

Tímto vás srdečně zveme na sledování výše uvedených debat a pojďme Libora podpořit v hlasování diváků!

 

image

 

S pozdravem a přáním hezkého dne

Libor Vondráček

předseda Svobodných

„Svoboda a odpovědnost musí jít ruku v ruce… jinak zhynou…“

 

 

Předseda Libor Vondráček zazářil v superdebatě na CNN Prima News

 

Náš předseda Libor Vondráček byl minulý týden ve středu 29. 9. 2021 od 20:15 hod. hostem předvolební superdebaty na CNN Prima NEWSHlavním tématem debaty byla otázka, jak řešit bezpečnost a migraci.

 

Společně s Liborem Vondráčkem byli ve studiu debatovat Robert Šlachta (Přísaha), Jana Černochová (Spolu) a Jan Lipavský (Piráti a Starostové). 

 

Během debaty bylo možné pro jednotlivé účastníky debaty hlasovat a diváci u televizních obrazovek tak mohli rozhodnout, který účastník se jim líbí nejvíce.  

 

Libor Vondráček v debatě vyhrál na plné čáře se ziskem neuvěřitelných 45,4% hlasů diváků! Vaší podpory si nesmírně vážíme a děkujeme za ni! A Liborovi děkujeme za skvělý výkon!

 

Pokud jste superdebatu nestihli sledovat živě, můžete se podívat ze záznamu na tomto odkaze: Superdebata CNN Prima NEWS

 

Obsah obrázku osoba, muž, oblek, interiér  Popis byl vytvořen automaticky

 

Náš předseda Libor Vondráček dále následující den, tj. ve čtvrtek 30. 9. 2021, byl hostem další superdebaty, tentokrát na TV Seznam. I v této debatě si Libor Vondráček vedl výtečně a v konkurenci Aleny Schillerové, Jana Hamáčka, Mariána Jurečky, Ivana Bartoše, Tomia Okamury, Stanislava Grospiče, Roberta Šlachty a Magdaleny Davis obstál výborně. 

 

Pokud jste ani tuto debatu nestihli sledovat živě, nabízíme vám ji na tomto odkaze: Superdebata TV Seznam