Stanovisko Svobodných: bojkotujte sčítání lidu.

Stanovisko Svobodných: bojkotujte sčítání lidu.

V sobotu 27. března znovu po deseti letech odstartuje projekt sčítání lidu, domů a bytů. Jako politická strana, která zásadně hájí svobodu jednotlivce a koncept malého státu, musíme celý projekt odsoudit jako zbytečný, nešetrný ke státní kase a nepřijatelně zasahující do svobody občanů.

Soudíme, že zjišťování osobních informací o občanech jen napomáhá zesilování viditelné ruky státu a představuje významný prvek na cestě ke znovu nastolování centrálně řízené ekonomiky, se všemi jejími důsledky. Zdůrazňujeme však také morální aspekt celé věci. Současná vláda si naši vstřícnost nezaslouží. “Je také třeba si uvědomit, že cenzus probíhá v režii ministerstva vnitra, a jeho bojkot je tedy spravedlivou a pádnou zpětnou vazbou, kterou by měl ministr Hamáček, jeden z nejhorších nepřátel svobody současné politiky, od občanů dostat,” říká místopředseda Svobodných Luboš Zálom.

Občané České republiky, prosíme vás, najděte v sobě všechnu důstojnost a sebeúctu, a nenechte se sečíst. Dejte státu tu jedinou zpětnou vazbu, kterou si nyní zaslouží.

Ještě důrazněji vyzýváme k bojkotu sčítání lidu podnikatele a živnostníky, jimž Babišova vláda zakázala pracovat a živit své rodiny. Nutit tyto oběti šílené nenávisti pánů Babiše a Hamáčka vůči svobodě vyplňovat pro ně jakási lejstra považujeme za největší hanebnost letošního sčítání lidu.


Republikové předsednictvo Svobodných (hlasování 4 PRO, 1 PROTI)

Zaujal Vás článek? Podpořte jej a autora pár Satoshi. Předem dík...

Svobodní

Svobodní

Novinky

Oblíbené štítky

Svobodni-31