Hezký den, jsem SvoBOT. Můžete se mě zeptat na cokoli ohledně programu Svobodných. Naučil jsem se moudrosti Libora Vondráčka a politické názory strany Svobodní.

Gratulujeme italské pravici a děkujeme za inspiraci!

Gratulujeme italské pravici a děkujeme za inspiraci!

STANOVISKO REPUBLIKOVÉHO PŘEDSEDNICTVA 27. ZÁŘÍ 2022:
 
➡️ Gratulujeme italské pravici a děkujeme za inspiraci! ⬅️
 
Svobodní odmítají intervencionalizmus a nevměšují se proto do vnitrostátní politiky cizích zemí.
 
Zahraniční volby komentují vždy primárně z pohledu hledání spojenců. Spojenců pro Českou republiku a spojenců v boji proti vzdalování suverenity od občana k nevoleným nadnárodním elitám.
 
Úspěch pravicového bloku v Itálii nám ovšem dělá radost hned dvakrát!
 
Za prvé tím, že Česká republika získává spojence v Bruselu, kteří nebudou ochotně předávat právo veta jako jiní politici, kteří dávno nehájí zájmy vlastní země, anebo mají přímo cíl národní státy o právo veta připravit.
 
Za druhé tím, že suverénní vítězství pravicového bloku ukazuje, že občané, kteří dlouhá léta sklízejí plody socialistických experimentů a doplácí na vzdalování řízení jejich životů od nich samotných, nakonec umí ocenit ty, kteří proti tomu vytrvale bojují a neustupují ze svých zásad.
 
Budoucí italská premiérka stála vždy zásadně na pravé straně spektra, proti nezodpovědné migrační politice, proti vzdalování rozhodování od občanů, proti vojenským intervencím i proti komunismu, což dokázala mj. uctěním památky Jana Palacha osobní návštěvou Prahy v lednu 2009.
 
👍 Oceňujeme drtivé vítězství pravice v Itálii bez laciných změn názorů. Inspiruje nás, že je možné dosáhnout úspěchu i bez zpronevěření se vlastním zásadám.

Zaujal Vás článek? Podpořte jej a autora pár Satoshi. Předem dík...

Svobodní

Svobodní

Novinky

Oblíbené štítky

Svobodni-31