Hezký den, jsem SvoBOT. Můžete se mě zeptat na cokoli ohledně programu Svobodných. Naučil jsem se moudrosti Libora Vondráčka a politické názory strany Svobodní.

Varování Jana Dočekala: „Chceme-li svobodu, nesmíme se nechat vodit za ruku ani českými ani bruselskými úředníky“

Varování Jana Dočekala: „Chceme-li svobodu, nesmíme se nechat vodit za ruku ani českými ani bruselskými úředníky“

Nachystaný projev našeho místopředsedy Jana Dočekala na 28. září:
Líbí se vám green deal? Zelené šílenství?
Chcete přijmout euro?
Máme v Unii přijít o právo veta?

Nikdy nebudeme pro vládnoucí politiky na prvním místě, když budeme dál předávat naši suverenitu do Bruselu .
Dnes je to daleko aktuálnější než dřív.

Za problémy s energiemi může zejména green deal, emisní povolenky a další nápady sociálních inženýrů z Bruselu, kterým se musíme podřizovat.
Jestli nemáme ve všem dopadnout špatně jako s energiemi, nesmíme přijít o zbytek práva veta a ani o naší měnu.

Už 27 tisíc lidí podepsalo petici za českou korunu a budu rád, když ji podepíšete i vy!
Támhle vidíte petiční místo!

Jako Svobodní chceme omezit regulace, chovat se přesně opačně než Brusel.
Nesmíme si nechat určovat správnou teplotu na záchodě, název pro náš rum, pomazánkové máslo ani si nesmíme nechat vzít auta nadiktovaným přechodem na elektromobilitu.

Nesmíme se nechat vodit za ručičku úředníky. Sami jistě cítíte, že oni nás se svými sociálními experimenty právě teď vedou pomalu ale jistě do propasti.

Chceme svobodu, prosperitu a nezávislost.
Navázat na Rašína, Havlíčka a Baťu.

Chceme Českou republiku na prvním místě! Jsme rádi, že jste tady, že i Vy chcete totéž! Jsme Svobodní.„

Zaujal Vás článek? Podpořte jej a autora pár Satoshi. Předem dík...

Jan Dočekal

Jan Dočekal

Novinky

Nejnovější video

Zelená dohoda pro Evropu je eutanazie našeho průmyslu, pronesl ve vysílání CNN Prima NEWS předseda Svobodných Libor Vondráček s tím, že by opatření zrušil. Europoslanec Mikuláš Peksa (Piráti) oponoval, že žádné tlačítko k takovému kroku neexistuje. Zdůraznil, že je to prakticky nemožné. Vondráček poté Green Deal ideově připodobnil k čínské kulturní revoluci. „Nechutné přirovnání,“ ohradil se pirátský zákonodárce.

Vondráček by si přál kompletní odstoupení od Zeleného údělu. „Ideální by bylo, kdyby v dalším období Evropské komise nezasedli lidé jako Ursula von der Leyenová nebo Věra Jourová a kdyby budoucí předseda orgánu chtěl celý koncept zrušit. Green Deal je totiž eutanazie našeho průmyslu,“ pronesl šéf Svobodných.

Peksa avšak připomněl, že pod tímto názvem se skrývá zhruba 11 hlavních zákonů a desítky dalších novel. „Jsem pro diskuzi ohledně toho, jak hodláme případně upravit konkrétní jednotlivá opatření. Žádné velké tlačítko ke zrušení Zelené dohody ale neexistuje. Tak to nefunguje,“ zdůraznil europoslanec v pořadu Co na to vaše peněženka.

„Pokud takové tlačítko není, pak zrušme volby, protože takovým tvrzením říkáme lidem, že nemá cenu chodit k volebním urnám,“ namítl Vondráček. „Jde o nejdůležitější předpis za posledních 50 let. Má podobné ambice jako čínská kulturní revoluce, tedy zcela transformovat naše chování,“ dodal.

Proti těmto slovům se však pirátský europoslanec ostře ohradil. „Kulturní revoluce vedla v Číně k desítkám milionům mrtvých v důsledku hladomoru. Takové věci s Green Dealem nesrovnávejte, je to nechutné a neuctivé vůči všem obětem,“ opřel se do Vondráčka.

Peksa a Vondráček dále hovořili o přijetí eura. Více se dozvíte ve videu výše.

Oblíbené štítky

Jan Dočekal

Jan Dočekal

Novinky

Oblíbené štítky

Svobodni-31