Hezký den, jsem SvoBOT. Můžete se mě zeptat na cokoli ohledně programu Svobodných. Naučil jsem se moudrosti Libora Vondráčka a politické názory strany Svobodní.

Lhali lidem. Proč vláda propadá v očích veřejnosti? Pohled od Matěje Gregora

Lhali lidem. Proč vláda propadá v očích veřejnosti? Pohled od Matěje Gregora

Podle nejnovějšího průzkumu CVVM vládě věří jen 25 procent občanů. Naopak 73 procent jí nedůvěřuje. Podle mladého politika Matěje Gregora ze Svobodných jsou důvody této rekordní nedůvěry v kabinet zcela jednoduché.

„Tahle vláda vstoupí do dějin jako vláda největších lhářů a nesplněných slibů. Člověk se nestačí divit, s jakým klidem současná vláda lhala lidem v předvolební kampani,“ uvedl Matěj Gregor, předseda spolku Odchod.eu a člen vedení Svobodných. „Teď se odborníci a politologové podivují nad tím, proč má vláda nejnižší důvěru v historii České republiku. Přitom odpověď je jednoduchá a nepotřebujete na ni doktorát z politologie. Lhali lidem,“ je přesvědčený Gregor.

Podle jeho slov představitelé současné vlády porušili své předvolební sliby. A navíc zadlužují naší zemi rekordním tempem.

„Jako pětikoalice selhávají v komunikaci, nepůsobí jednotně a ve vládě mají řadu nedůvěryhodných a neschopných lidí. Využili lidi pro svůj nemocný a věčný boj s Andrejem Babišem a když se dostali do vlády, nepřevedli absolutně nic,“ dodal Matěj Gregor, který zároveň opakovaně odmítá, že kritika vlády má něco společného s podporou Babiše, Ruska, extrémistů, apod. „Kritika vlády je kritikou lhaní, porušování slibů. Kritika vlády je starost o budoucnost České republiky,“ dodal.

Matěj Gregor, člen Republikového výboru Svobodných

Články vyjadřují osobní názor autora a nejsou oficiálním stanoviskem strany, pokud není uvedeno jinak.

Zdroj: Parlamentní listy

Zaujal Vás článek? Podpořte jej a autora pár Satoshi. Předem dík...

Matěj Gregor

Matěj Gregor

zastupitel Vítkovic a Moravskoslezský krajský předseda

Novinky

Oblíbené štítky

Svobodni-31