Hezký den, jsem SvoBOT. Můžete se mě zeptat na cokoli ohledně programu Svobodných. Naučil jsem se moudrosti Libora Vondráčka a politické názory strany Svobodní.

Jiří Hynek kandiduje za Svobodné do europarlamentu

Jiří Hynek kandiduje za Svobodné do europarlamentu

Svobodní nedávno oznámili další známé jméno na kandidátce do europarlamentu. Jiří Hynek je známý svou odborností a zkušeností v oblasti obrany a bezpečnosti, stejně jako svým úsilím podpořit fungování české armády.

Jiří Hynek se narodil v roce 1960 v Ústí nad Labem. Vystudoval Matematicko-fyzikální fakultu Univerzity Karlovy, kde v roce 1988 složil i rigorózní zkoušku. Od svých pracovních počátků je spojen se zbrojařským průmyslem, od roku 2011 je prezidentem Asociace obranného a bezpečnostního průmyslu České republiky. Je také vedoucím delegace České republiky při Poradní skupině NATO pro průmysl a členem rady resortu Ministerstva obrany pro aplikovaný výzkum, vývoj a inovace.

Hynek se rozhodl kandidovat za Svobodné do europarlamentu, protože chce hájit zájmy českého obranného a bezpečnostního průmyslu v Evropě, který podle něj trpí nespravedlivou konkurencí a diskriminací ze strany některých členských zemí EU. Hynek také chce prosazovat větší suverenitu a nezávislost České republiky na rozhodování EU, zejména v oblastech, které se týkají národní bezpečnosti a hospodářské politiky.

Hynek prohlásil: „Jsem rád, že mohu být součástí týmu Svobodných, kteří mají jasnou vizi pro budoucnost České republiky v Evropě. Chci být hlasem zdravého rozumu v europarlamentu, který bude bránit naše národní zájmy a hodnoty. Chci také být hlasem obranného a bezpečnostního průmyslu, který je důležitým zdrojem inovací, zaměstnanosti a přidané hodnoty pro naši ekonomiku. Věřím, že Česká republika patří do Evropy, ale ne Evropě, která nám vnucuje své ideologické a byrokratické diktáty.“

Hynek se připojil k dalším známým kandidátům Svobodných, kterými jsou Libor Vondráček, předseda strany a právník se specializací na evropské právo, Matěj Gregor, předseda v Moravskoslezském kraji nebo Karel Diviš, podnikatel a bývalý prezidentský kandidát. Společně tvoří silný tým a kompetentní alternativu k současným zástupcům České republiky v europarlamentu, kteří podle Svobodných selhávají v hájení našich zájmů a hodnot

Svobodní vyzývají všechny občany, kteří chtějí žít ve svobodné, prosperující a bezpečné České republice, aby jim dali svůj hlas v nadcházejících eurovolbách, které se budou konat 7.-8. června 2024.

Zaujal Vás článek? Podpořte jej a autora pár Satoshi. Předem dík...

Tiskový mluvčí

Tiskový mluvčí

Novinky

Oblíbené štítky

Svobodni-31