Hezký den, jsem SvoBOT. Můžete se mě zeptat na cokoli ohledně programu Svobodných. Naučil jsem se moudrosti Libora Vondráčka a politické názory strany Svobodní.

Europoslanec Petr Mach diskutoval s občany v centru Plzně

Europoslanec Petr Mach diskutoval s občany v centru Plzně

Plzeň 21. července 2017

Europoslanec za Stranu svobodných občanů Petr Mach se ve čtvrtek 20. července 2017 setkal s občany Plzeňského kraje. Setkání proběhlo v Plzni v Hotelu Central na Náměstí Republiky a zúčastnilo se ho přibližně 60 lidí.

Po krátkém úvodu Petr Mach představil jedničku plzeňské kandidátky Svobodných, podnikovou ekonomku Lenku Brčkovou. Lenka Brčková mimo jiné uvedla, že by se jako poslankyně věnovala sociální politice a zasadila by se o to, aby na úkor poctivě pracujících nebyly zvýhodňovány jiné skupiny obyvatel.

V následné diskusi s občany padaly dotazy na imigrační politiku, obchodní politiku či zdravotnictví. Petr Mach mimo jiné poukázal na aktivitu agentury Frontex, jejíž úkolem je ochrana evropských hranic, namísto toho ale sbírá migranty těsně u Lybijských hranic a převáží je do Evropy. V právním státě by toto bylo jednoznačné porušení úřední pravomoci. Ostře se vymezil proti snaze vrcholových představitelů EU o potrestání Británie za její obchod, která by poškodila i zbylé státy Unie. Rovněž vysvětlil svůj zamítavý postup ke smlouvě TTIP, která se, spíše než na odbourávání cel, zaměřovala na sanaci neúspěšných investorů.

Setkání ukončila Lenka Brčková slovy: „Ukážeme vám, že do sněmovny přineseme selský rozum.“

KONTAKT:
Martin Rumler
tiskový mluvčí Svobodných
e-mail: mluvci@svobodni.cz
telefon: 773 697 985
www.svobodni.cz

Zaujal Vás článek? Podpořte jej a autora pár Satoshi. Předem dík...

Petr Mach

Petr Mach

Novinky

Oblíbené štítky

Svobodni-31