Podle Jiráska a Janele závisí život spolku na rozhodnut…

Podle Jiráska a Janele závisí život spolku na rozhodnut…

Podle Jiráska a Janele závisí život spolku na rozhodnutí soudu. „U nás je prioritní sdružování, nikoliv internet. Chtěli jsme vybudovat komunitní centrum. Možná u soudu se naposledy jako spolek sejdeme,“ dodávají.

Sloužit lidem je očividně v roce 2018 protizákonné. Představte si, že si chcete s kamarády zahrát tenisovou čtyrhru, zaplatíte za kurt 400,- a každý vám pak dá 100,-. Analogicky byste pak i vy tímto porušovali hospodářskou soutěž.

Svoboda sdružování se omezovala za komunismu a nepřímo se omezuje i dnes.

Nejhorší na tom je, že jestli spolek zanikne bude to mít negativní efekt pro všechny. Lidé přijdou o možnost levnějšího přístupu k internetu a sníží se jim počet možností mezi kterými lze volit. Majitelé HKfree přijdou o svůj koníček a o něco co budovali mnoho let. Ostatní poskytovatelé pak budou dále držet ceny nahoře, protože budou vědět, že stát je v tom vždy podpoří.

SDÍLEJTE! Potřebujeme společně bojovat proti každodennímu ukrajování svobody z našich životů. Stát je zlý pán a špatný sluha.
Link: https://hradec.idnes.cz/soud-hradec-sdileni-internet-hkfree-spolek-dan-financni-sprava-kralovehradecky-gcs-/hradec-zpravy.aspx?c=A180420_130158_hradec-zpravy_tuu

Spolek se brání dani za sdílení internetu, podle úředníků jde o byznys - iDNES.cz

Zaujal Vás článek? Podpořte jej a autora pár Satoshi. Předem dík...

Novinky

Oblíbené štítky

Svobodni-31