Hezký den, jsem SvoBOT. Můžete se mě zeptat na cokoli ohledně programu Svobodných. Naučil jsem se moudrosti Libora Vondráčka a politické názory strany Svobodní.

Hradec Králové nevzkvétá. Napravíme to!

Hradec Králové nevzkvétá. Napravíme to!

Pro volby 2018 jsme vytvořili koalici STAN a Svobodní s podporou Východočechů.

PROČ?

Naše koalice je alternativou pro voliče, kteří vidí, že se Hradec Králové za několik let propadl až na 24. místo v žebříčku hodnocení kvality života. Tolik nešvarů, ko-lik se nakupilo za posledních 8 let, v našem městě nikdy nebylo: rozpadlá „Benešovka“, havarijní stav Velkého náměstí a „severních teras“, parkování u Fakultní nemocnice, ZUŠ Střezina, křižovatka Mileta, (ne)výstavba fotbalového stadionu, černá stavba developera na ulici Bratří Štefanů, nefunkční územní plán a mnoho dalších neřešených kauz …

Starostové a nezávislí a podobně i Východočeši jsou celostátní strany/hnutí, jejichž prvořadým cílem je rozvoj obcí a měst. Jejich volební potenciál v Hradci Králové je více než 6 %. Svobodní obdrželi v posledních komunálních volbách 2,53 % hlasů. Naše koalice by tedy měla bez problému překročit hranici vstupu do městského zastupitelstva. Kandidující subjekty nemají ve skříni žádné kostlivce ani skandály. Voličům nabízíme řadu důvěryhodných osobností známých z veřejného života, za které mluví výsledky jejich práce.

KDO?

Volební lídr Mgr. Lenka Jaklová je člověk svobodný, nezávislý a tvůrčí, který má vizi a je ochoten naslouchat i svým oponentům. Její výhodou je osobní zkušenost ze Zastupitelstva a Rady města HK (2010–2014).

MUDr. Mi­roslav Havrda, neurolog, sportovní lékař a zakladatel podiatrie v ČR, pomáhá a napravuje vady nejen prostřednictvím své profese. Je přesvědčen, že v určité fázi života je třeba, aby člověk nabídl službu i svému městu. V letech 2004–2014 působil ve sportovní komisi HK, v současnosti je předsedou Svobodných v Královéhradeckém kraji. Radek Balcárek organizuje mnoho let bitvy na Chlumu (1866). Jako městský policista se denně potýká s problémy nedostatku parkovacích míst a dopravní obslužnosti města.

CO a JAK?

Důraz klademe na odpovědné hospodaření, maxi-mální využití všech dotačních příležitostí, efektivní nakládání s každou korunou tak, abychom v rámci priorit pokryli maximum požadavků našich občanů. Naší motivací je vrátit Hradec Králové ze současného 24. místa v hodnocení kvality života na dříve tradiční 1. – 3. místo v ČR.

 

Tomu odpovídají i cíle, které jsou obsaženy v základních tezích našeho volebního programu:

 Rekonstrukce Benešovy třídy.

 Oprava Velkého náměstí. Respektujeme i občany, kteří zde žijí a pracují.

 Výstavba parkovacích ploch u Fakultní nemocnice. Parkovné, které vybírá ISP, je potřeba vrátit občanům města.

 Dokončení územního plánu s dlouhodobou vizí rozvoje města.

 Jako Hradečáci dobře víme o mnoha jiných nedostatcích. Při jejich nápravě chceme spolupracovat s dalšími partnery.

 

Pokud nám dáte důvěru, nevolte jednotlivce, ale celou kandidátku. Váš hlas bude slyšet.

Zaujal Vás článek? Podpořte jej a autora pár Satoshi. Předem dík...

Alois Sečkár

Alois Sečkár

Novinky

Oblíbené štítky

Svobodni-31