Hezký den, jsem SvoBOT. Můžete se mě zeptat na cokoli ohledně programu Svobodných. Naučil jsem se moudrosti Libora Vondráčka a politické názory strany Svobodní.

Svobodní v Jihočeském kraji mají nového předsedu. Stal se jím Aleš Procházka z Písku

Svobodní v Jihočeském kraji mají nového předsedu. Stal se jím Aleš Procházka z Písku

Novým předsedou Svobodných v Jihočeském kraji se stal Aleš Procházka, devětadvacetiletý pedagog z Písku. Na tomto postu vystřídal Libora Vondráčka, který byl v polovině října zvolen republikovým předsedou Svobodných.

Aleš Procházka je absolventem Teologické fakulty Jihočeské univerzity a působí jako pedagogický pracovník. U jihočeských Svobodných byl doposud dlouholetým místopředsedou krajského sdružení. Ve funkci vystřídal v následujícím volebním období dosavadního krajského předsedu a nyní již současného předsedu Svobodných Libora Vondráčka. Místopředsedy krajské organizace nadále jsou Philip Prentis, Miroslav Král a Jan Kadlec.
Nově zvoleného předsedu čekají hned v následujícím roce dva důležité úkoly, měl by nabídnout voličům kvalitní kandidáty do Zastupitelstva Jihočeského kraje na podzim 2020 a stabilizovat krajské sdružení Svobodných. „Svobodní na jihu Čech nejsou v příliš dobré kondici, proto mým prvořadým úkolem, společně s kolegy místopředsedy, bude stabilizovat a rozšířit členskou základnu našeho sdružení,“ říká Aleš Procházka a dodává: „Nepůjde to snadno, ale věřím, že věrní příznivci svobody, osobní odpovědnosti a štíhlého státu, který nehází svým občanům klacky pod nohy, nás nenechají ve štychu,“ sdělil ve své děkovné řeči příznivcům strany.

Kontakt:
Bc. Aleš Procházka, předseda:
prochazka@svobodni.cz,
www.ales-prochazka.cz, facebook.com/AlesProchazka.jc
Jihočeské krajské sdružení: jc.krp@svobodni.cz,
www.svobodni.cz/kraje/jihoceskykraj, facebook.com/svobodni.jc

Zaujal Vás článek? Podpořte jej a autora pár Satoshi. Předem dík...

Svobodní

Svobodní

Novinky

Oblíbené štítky

Svobodni-31