Hezký den, jsem SvoBOT. Můžete se mě zeptat na cokoli ohledně programu Svobodných. Naučil jsem se moudrosti Libora Vondráčka a politické názory strany Svobodní.

Tisková zpráva – Svobodní překročili na HITHITu cílovou částku 350.000 Kč. Na volební kampaň jim přispěla skoro stovka podporovatelů

Tisková zpráva – Svobodní překročili na HITHITu cílovou částku 350.000 Kč. Na volební kampaň jim přispěla skoro stovka podporovatelů

Koalice Svobodných, Liberlandu a Radostného Česka dosáhla na serveruhromadného financování HITHIT cílové částky 350.000 Kč. Čtyři dny před začátkem voleb lidé poslali už 367.000 Kč, což je 104% cílové částky. Všem, kteří nás podporují, patří jedno velké DÍKY! Je vidět, že náš plán na tvrdou reformu EU nebo odchod bez placení voliče zaujal, děkuje podporovatelům lídr kandidátky a prezident Liberlandu Vít Jedlička.

„Je na čase, abychom se všichni zamysleli nad reálnými přínosy našeho členství v EU. Pomozte nám obletět celou republiku a potkat se s občany, kterým není Evropa lhostejná.“ Úvodní věty výzvy na projektu hromadného financování HITHIT zaujaly od 26. dubna 2019 přesně 91 podporovatelů, kteří věnovali průměrně 4.000 korun. „Peníze, které jsme dostali, využíváme na kontaktní kampaň, především na tisk a distribuci volebních novin. Finance nám fakticky pomáhají v kampani, ale minimálně stejně podstatné je pro nás vědomí, že lidem na ideálech, které prosazujeme, opravdu záleží,“ říká předseda Svobodných Tomáš Pajonk. Financování části kampaně pomocí serveru hromadného financování není v Česku příliš obvyklé. Koalice Svobodných, Liberlandu a Radostného Česka má ve rovnání s ostatními stranami relativně nízký volební rozpočet stanovený na 3 miliony korun. Peníze vybrané na HITHITu jsou bonusem navíc, který nad rámec rozpočtu a reálně zvyšují šanci na volební úspěch. Lidé si za podporu kandidující koalice mohou vybrat protihodnotu od 500 Kč do 25.000 Kč. Ve hře jsou trička, volební noviny, pasování na svobodnou paní/pána svého kraje na slavnostní večeři, jízda elektromobilem značky Tesla, let letadlem Cirrus z volebního klipu nebo dokonce Ayahuasková seance v Liberlandu. „Částka určitě není ještě konečná. Pro mě je nejpodstatnější, abychom dokázali vybrané finance přetavit na prosazení našich priorit v Evropském parlamentu. Děkuji všem podporovatelům. Věřím, že volební víkend pro nás bude úspěšný,“ komentuje výběr financí předseda Radostného Česka Boleslav Buzek.

Kampaň najdete na HITHITu na tomto odkazu: www.hithit.com/cs/project/6136/odejdeme-bez-placeni

Zaujal Vás článek? Podpořte jej a autora pár Satoshi. Předem dík...

Tiskový mluvčí

Tiskový mluvčí

Novinky

Oblíbené štítky

Svobodni-31