Svobodní si zvolili nového předsedu

Svobodní si zvolili nového předsedu

Svobodní si vybrali nového předsedu! Stal se jím Mgr. Libor Vondráček

Jindřichohradecký patriot vystudoval Právnickou fakultu Masarykovy univerzity. Zaměřuje se na ústavní či evropské právo a současně působí jako živnostník v oblasti IT.

Je od počátku základním kamenem úspěšné kandidátky „Hradec srdcem a rozumem – Svobodní“, která obsadila druhé místo v komunálních volbách 2018. Už ve volbách 2017 se stal J. Hradec pod jeho vedením nejúspěšnějším okresním městem a v letošních eurovolbách se náskok J. Hradce před ostatními okresními městy ještě umocnil.

Členem strany je od roku 2012, v Republikovém výboru usedá od roku 2017 a od letošního léta byl i předsedou Jihočeského krajského sdružení.

Chce, aby Svobodní usilovali o stát, který nevytváří korupční prostředí. Stát bez dotací a dalších výhod jen pro vyvolené. Štíhlý stát s nízkými daněmi a malou byrokracií. Tvrdí, že členství v EU je pro splnění těchto cílů politickou i právní překážkou. Sám sebe přitom považuje za konzervativního libertariána.

Před kandidaturou uvedl: „Složité situace si žádají odvážná řešení, proto nabízím členům kandidaturou na předsedu své znalosti, schopnosti, zkušenosti, čas i nadšení. Řada silných osobností kandidujících do předsednictva mi přitom dává naději, že naše snaha může být úspěšná.“

Zaujal Vás článek? Podpořte jej a autora pár Satoshi. Předem dík...

Alois Sečkár

Alois Sečkár

Novinky

Oblíbené štítky

Svobodni-31