Hezký den, jsem SvoBOT. Můžete se mě zeptat na cokoli ohledně programu Svobodných. Naučil jsem se moudrosti Libora Vondráčka a politické názory strany Svobodní.

Brněnský deník: Radní Jan Mandát opravu na Gorkého projedná s experty

Brněnský deník: Radní Jan Mandát opravu na Gorkého projedná s experty

Brno – Obří chodník, parkování na kolmo a žádná zeleň. Část Gorkého ulice v Brně, kterou od loňského září nechali opravit představitelé města, je nyní přístupná.

Stavba ještě není zkolaudovaná, ale místní si na ni už stěžují. „Je to likvidace lidí, kteří tu žijí. Všichni se stěhují pryč. I my, ruply nám nervy,“ uvedla Dita Groligová.

Podle obyvatel ubyly na upravené ulici desítky parkovacích míst a auta nově parkují kolmo. „Je to paskvil. Nechápeme, proč to takhle dopravní architekt či jiný expert naplánoval. Nyní nelze zaparkovat či vyjet, pokud na druhé straně bude stát vůz a auto je větší než octavia,“ sdělil Robert Klásek.

Nešťastní jsou také z toho, že v ulici vykáceli stromy, o čemž už Brněnský deník Rovnost informoval. „Vím, že byly staré, ale my teď máme v bytě pětatřicet stupňů,“ posteskla si Groligová.

Radní Brna-středu Jan Mandát chce problém řešit, až ho posoudí expert. „Na místo jdeme v úterý. Pokud bude prostor pro nápravu, tak se o ni zasadíme,“ řekl Mandát.

Zdroj: Brněnský deník

Zaujal Vás článek? Podpořte jej a autora pár Satoshi. Předem dík...

Svobodni-31