Svobodný ples

Svobodný ples

Dovolujeme si Vás uctivě zváti na její prvý republikový ples Svobodných v tématu První republiky, který pořádá v sobotu 24. dne měsíce února v sále Casiono Opera Hotelu Bobycentrum v Brně. Začátek o 7. hod. večerní. Vstupné za osobu 280 Kč včetně zemské dávky, vhodno platiti předem. K tanci bude hráti swingový The Night and Day Band.

Více informací na www.svobodni.cz/ples. Případně si lze přímo koupit vstupenky na https://www.smsticket.cz/vstupenky/11446-svobodny-ples-2018.

Nenechte si ujít tuto unikátní příležitost vytáhnout milostpaní, milostslečny i milostpány na nejen tance plný večer a přijďte nasát atmosféru krásné doby, kdy byl náš samostatný stát ještě v plenkách a kdy jsme na něj platili mnohem méně než je tomu dnes. V ceně vstupného pro Vás bude přichystáno drobné občerstvení, na stolech vychlazená vína z vinic našeho mutěnického zastupitele Josefa Vagundy-Drgáče a koruny, které budete mít možnost utratit či zhodnotit u rulety. Nejúspěšnější gambler se dočká překvapení.

Bohatý program bude kromě swingové muziky oživen tanečním vystoupením, barmanskou show, tombolou či dražbou. Památeční fotografie si budete mít možnost pořídit ve stylovém fotokoutku.

Dobrovolně povinné je oblečení, které by v době 20. a 30. let příliš nevybočovalo a nevzbuzovalo údivy.

Vstupné je 280 Kč na osobu. Jedná se o místenky. Stoly č. 1 až 11 jsou pro 6 lidí, stoly č. 12 až 15 jsou pro 12 lidí.

Zaujal Vás článek? Podpořte jej a autora pár Satoshi. Předem dík...

Svobodní

Svobodní

Novinky

Oblíbené štítky

Svobodni-31