Libor Vondráček bude dnes večer v předvolební superdebatě na CNN Prima News! – 38/2021

Libor Vondráček bude dnes večer v předvolební superdebatě na CNN Prima News! – 38/2021

Obsah obrázku text, klipart  Popis byl vytvořen automaticky

 

Týdeník Svobody – 38. týden 2021

Zobrazit email v prohlížeči 

 

image

 

Vážení přátelé svobody!

 

již dnes, tj. 29. září od 20:15, sledujte předvolební superdebatu na televizi CNN Prima News. Hostem pořadu 360° bude náš předseda Libor Vondráček! Hlavním tématem debaty bude otázka, jak řešit bezpečnost a migraci.

 

Hrozí Evropě další velká migrační vlna? Jak se na ni připravit? A nakolik je dění v Afghánistánu bezpečnostním rizikem pro západní svět? To vše bude tématem dnes večer na CNN PRIMA NEWS.

 

Společně s Liborem Vondráčkem budou ve studiu debatovat Robert Šlachta (Přísaha), Jana Černochová (Spolu) a Jan Lipavský (Piráti a Starostové). 


 
Stejně jako v předchozích vysíláních, i nyní bude během debaty vyskakovat QR kód s odkazem na web, kde svým hlasem mohou diváci zhodnotit účastníky televizní diskuze.

 

Debata to bude jistě velmi zajímavá, tudíž vás tímto na sledování zveme a budeme rádi, pokud svým hlasem debatu zhodnotíte a podpoříte nás.

 

Děkujeme za vaši podporu! 

Bližší informace o debatě zde.

 

image

 

 

S pozdravem a přáním hezkého dne

Libor Vondráček

předseda Svobodných

„Svoboda a odpovědnost musí jít ruku v ruce… jinak zhynou…“

 

image

 

Výběr Svobodných střípků
 z médií

 

image

1) Volební spot TSS: Máte právo žít ve svobodné zemi.

Máte právo žít ve svobodné zemi, která prosperuje a nevytváří překážky podnikatelům, živnostníkům, ani poctivě pracujícím lidem. V zemi, která nesvazuje občany nesmyslnými opatřeními. Bráníme normální svět! Podívejte se na náš volební spot na tomto odkaze

 

Obsah obrázku text, interiér, osoba, muž  Popis byl vytvořen automaticky

2) Havrda: „Skoncujme s covidovou totalitou.“

Náš místopředseda a stínový ministr zdravotnictví, MUDr. Miroslav Havrda, ve svém příspěvku popisuje situaci, kdy se ve školách testují pouze neočkovaní, ačkoli se opomíjí testovat i očkované, kteří mohou být přenašeči viru covid. Velmi zajímavou úvahu Mirka Havrdy, našeho lídra v Královéhradeckém kraji si můžete přečíst zde

 

Obsah obrázku exteriér, obloha, osoba, země  Popis byl vytvořen automaticky

3) Zálom: „I ty můžeš skončit na ulici.“

Těmito slovy nazval svůj článek náš místopředseda Luboš Zálom, ve kterém se zmiňuje o problematice bezdomovectví. Rovněž se zamýšlí nad tím, jak tento jev řešit. Lubošův blog je k dispozici na tomto odkaze

 

Obsah obrázku text  Popis byl vytvořen automaticky

4) Ondřej Hejma se svojí kapelou Žlutý pes podporuje naši formaci!

Kapela Žlutý pes v čele s Ondřejem Hejmou nachystala šňůru koncertů s názvem „Koncert za normální život“ a tím tak podpořil naši formaci Trikolora Svobodní Soukromníci. Pokud byste rádi vyrazili na koncert, turné si rozklikněte zde.

 

Obsah obrázku muž, osoba, pózování  Popis byl vytvořen automaticky

5) Havrda: „K čemu peníze, když ztratíte svobodu a budete se bát vyjít na ulici.“ 

To jsou slova našeho místopředsedy MUDr. Miroslava Havrdy, který v rozhovoru pro Parlamentní listy popisuje mimo jiné, proč vstoupil do politiky, jak se v politice nacházejí kvalitní lidé, atd. Celý rozhovor je k dispozici zde

 

Obsah obrázku text, interiér, muž, osoba  Popis byl vytvořen automaticky

6) Bohbot: „Kdykoliv muslimská komunita v evropských státech překlopí 5 procent, jsou problémy a je nebezpečno.“

Tato slova řekl v pořadu Divoká karta na CNN Prima News náš bezpečnostní expert a stínový ministr vnitra za naši formaci Trikolora Svobodní Soukromníci. David Bohbot by měl obavy, pokud by ČR v budoucnu přijímala více migrantů muslimského vyznání. Celý rozhovor je na tomto odkaze – Divoká karta CNN Prima News

 

image

7) Vondráček: „Svoboda není černobílá, ale na škále od bílé svobody k černé totalitě jsme za posledních dvacet let urazili takový kus, že se ta nesvoboda minimálně zdvojnásobila.“ 

To jsou slova našeho předsedy Libora Vondráčka v rozhovoru, který zdaleka nebyl jen o politice, ale též měl velký společenský přesah. Celý rozhovor je k dispozici zde.

 

image

 

image

 

Kalendář Svobody – 38. týden

 

image

27. 9. 1987: Maďarské demokratické fórum

Vznikla opoziční strana, která ve volbách v březnu 1990 jednoznačně zvítězila.

 

image

28. 9. 1995: Nový devizový zákon

Poslanecká sněmovna schválila nový devizový zákon, který mj. umožňuje volné zřizování devizových účtů u českých bank. Česká koruna se stala rovněž volně směnitelnou měnou.

 

image

29. 9. 1650: První seznamka v Londýně

V Londýně byla otevřena první oficiální seznamovací kancelář. Svoboda výběru partnera se opět lehce rozšířila. Člověk už není odkázán jen na boží prozřetelnost, neprozřetelnost nebo práci dohazovaček.

 

image

30. 9. 1989: Uprchlíci z NDR

Spolkový ministr zahraničí oznámil z balkónu velvyslanectví v Praze povolení k vycestování uprchlíků přes NDR (přes Prahu uprchlo skoro 5 tisíc obyvatel NDR).

 

image

1. 10. 1964: Zahájení provozu Shinkanzenu

Rychlovlak Shinkanzen dossahuje rychlosti až 300 km/h. Jeho zavedení zname­nalo pro uspěchané Japonce s věčným nedostatkem času výrazně pohodlnější, rychlejší a tedy svobodnější cestování.

 

image

2. 10. 1989: Svoboda Neila Younga

Kanadský hudebník Neil Young vydal album pojmenované „Freedom“. 

 

image

3. 10. 2018: Austrálie ruší tamponovou daň