Hezký den, jsem SvoBOT. Můžete se mě zeptat na cokoli ohledně programu Svobodných. Naučil jsem se moudrosti Libora Vondráčka a politické názory strany Svobodní.

Konec COVID opatření! Británie slaví den svobody? Kdy budeme slavit my? – 28/2021

Konec COVID opatření! Británie slaví den svobody? Kdy budeme slavit my? – 28/2021

image

 

Týdeník Svobody – 28. týden 2021

Zobrazit email v prohlížeči 

 

image

 

Svobodě a odpovědnosti zdar!

 

V pondělí, tj. 19. 7. 2021 oslavila Británie den svobody! Zrušila totiž protiepidemická opatření a v zemi se konečně opět normálně žije! Na dálku tak Británii gratulujeme! 

 

Zároveň nám dávají naději, že i u nás se může žití vrátit do normálu. Kdy budeme slavit u nás? Kdy nám kromě zpívání povolí i tanec? 

 

Zatím to nevypadá vůbec růžově. V době, kdy se Británie chystala na totální rozvolnění, u nás strážník městské policie v Brně zlomil invalidní ženě ruku v rameni při zásahu kvůli tomu, že si nechtěla nasadit roušku! 

 

Viz zpráva zde – Jiří Randula píše primátorce Vaňkové

 

INSERT

 

image

 

S pozdravem a přáním hezkého dne

Libor Vondráček

předseda Svobodných

„Svoboda a odpovědnost musí jít ruku v ruce… jinak zhynou…“
 

 

image

 

Výběr Svobodných střípků
 z médií

 

image

1) Uskupení Trikolora Svobodní Soukromníci: musíme zabránit sociálnímu a průmyslovému inženýrství byrokratů z EU.

Trikolora Svobodní a Soukromníci dlouhodobě kritizují přebujelou unijní byrokracii. Tentokrát jsme se vyjádřili vůči ekologickému balíčku, který chce snížit emise skleníkových plynů, zavést uhlíkové clo, zakázat prodej nových aut na benzín či naftu, atd. Celá zpráva zde.

 

 

image

2) Dočekal: za dovolenou si připlatíte a peníze půjdou do EU.  

Místopředseda Jan Dočekal poskytl rozhovor pro Parlamentní listy, ve kterém mimo jiné hovoří o tlaku EU na ČR přijmout euro, o tom, že EU zaostala v oblasti vakcín, atd. A jaký má Jan názor na Viktora Orbána? To se dočtete na tomto odkaze.

 

 

image

3) ForSport: 22 minut s Liborem Vondráčkem

„Za újmu dětí ve vzdělání a pohybu nikdo zřejmě osobní zodpovědnost neponese. Jako sportovec to vnímám jako velký problém a jako právníkovi mi vadí, že právo a správno se vzdalují. Cesta k nápravě však nevede přes právníky, ale politicky jako tvůrce práva,“ tyto myšlenky zazněly od našeho předsedy v politicko-sportovním rozhovoru

 

 

image

4) Zálom: zase zavřou Česko? Stačí záminka, jendo číslo, které se hodí.

Místopředseda Luboš Zálom poskytl obsáhlý rozhovor na téma covid, očkování, zachování české koruny, vyloučení Maďarska z EU a mnoho dalších. Celý rozhovor je zde.