V předvolebních průzkumech jsme posílili! Váš hlas nepropadne! – 36/2021

V předvolebních průzkumech jsme posílili! Váš hlas nepropadne! – 36/2021

image

 

Týdeník Svobody – 36. týden 2021

Zobrazit email v prohlížeči 

 

image

 

Vážení přátelé svobody!

 

Se zahájením ostré fáze kampaně jsme stále více vidět. V ulicích, na billboardech i na internetu! A spolu s tím nám začínají růst preference. Stále více lidí se o existenci naší formace dozvídá a zvažuje nás volit. Protože stejně jako my chtějí nízké daně, snížení byrokracie, více svobody a odmítají další lockdown. Děkujeme. Nezklameme vaši důvěru.

 

Trendy z dalších a dalších průzkumů ukazují, že váš hlas pro nás nepropadne. Aktuálně například agentura Phoenix Research potvrzuje vzrůstající trend preferencí. V pěti zkoumaných krajích nám dohromady odhaduje 5,3%. Největší preference pak máme ve Zlínském kraji, kde se zřejmě odráží skutečnost, že jsme zde měli krajské zastupitele, kteří za sebou zanechali pozitivní stopu. V uplynulém období jsme byli slyšet a byly tvrdou opozici vůči vládě. Podávali žaloby na stát, pravidelně měli online poradny pro podnikatele a občany a pomocí našeho fondu na podporu popotahovaných je pomáhali finančně zachránit.

 

Byly jsme v tom během lockdownu s vámi! Povedlo se nám dokonce přeskočit ČSSD, KSČM a těsně i Přísahu! Kampaň nejen pokračuje, ale akceleruje. Vaše vzrůstající důvěra nás motivuje k další a další práci na kampani. Abychom mohli po volbách hájit svobodu v poslanecké sněmovně! A být slyšet! Pojďte do toho s námi! Buďte u historického momentu, kdy se poprvé dostaneme do Poslanecké sněmovny a budeme v ní důsledně hájit náš program!

 

image

 

 

image

 

Rovněž aktuální volební model společnosti Median nás přibližuje k potřebné hranici 5%. I tento výsledek nás velmi těší a zároveň motivuje v dalším úsilí to skutečně dokázat. Děkujeme všem za podporu.

 

Obsah obrázku text, ukazatel skóre, snímek obrazovky  Popis byl vytvořen automaticky

 

S pozdravem a přáním hezkého dne

Libor Vondráček

předseda Svobodných

„Svoboda a odpovědnost musí jít ruku v ruce… jinak zhynou…“

 

image

 

MISS Svoboda 2021

 

image

Historicky první ročník MISS Svoboda je za námi. Finálový večer se konal dne 8. září od 20. hodin v kongresovém sále hotelu Ambassador v Praze na Václavském náměstí.

 

Každý, kdo přišel na finálový večer osobně, přispěl ze vstupného 100 Kč na Kliniku dětské hematologie a onkologie FN Motol v Praze.

 

Kdo se večera neúčastnil osobně, může se podívat na tomto odkaze na finálový večer ze záznamu a zároveň se dozví, jaká z 12 finalistek se stala historicky první MISS Svoboda! 

 

image

 

image

 

Výběr Svobodných střípků
 z médií

 

Obsah obrázku modrá, zavřít  Popis byl vytvořen automaticky

1) Kontaktní kampaň je v plném proudu! Příjďte se za námi podívat!

Kontaktní kampaň v těchto dnech vrcholí a my za vámi jezdíme do regionů. V posledních dnech jste nás mohli osobně potkat např. v Českých Budějovicích, ve Veselí nad Lužnicí, Říčanech, Olomouci, Brně, Liberci, Praze a celé řadě dalších měst. A kdy zrovna zavítáme do vašeho města, se dozvíte na tomto odkaze