Hezký den, jsem SvoBOT. Můžete se mě zeptat na cokoli ohledně programu Svobodných. Naučil jsem se moudrosti Libora Vondráčka a politické názory strany Svobodní.

Svobodný ples 2018

Svobodný ples 2018

Dámy a pánové,

Strana svobodných občanů dovoluje si Vás uctivě zváti na její prvý republikový ples v tématu První republiky, který pořádá v sobotu 24. dne měsíce února v sále Casiono Opera Hotelu Bobycentrum v Brně. Začátek o 7. hod. večerní. Vstupné za osobu 280 Kč včetně zemské dávky, vhodno platiti předem. K tanci bude hráti swingový The Night and Day Band. 

Nenechte si ujít tuto unikátní příležitost vytáhnout milostpaní, milostslečny i milostpány na nejen tance plný večer a přijďte nasát atmosféru krásné doby, kdy byl náš samostatný stát ještě v plenkách a kdy jsme na něj platili mnohem méně než je tomu dnes. V ceně vstupného pro Vás bude přichystáno drobné občerstvení, na stolech vychlazená vína z vinic našeho mutěnického zastupitele Josefa Vagundy-Drgáče a koruny, které budete mít možnost utratit či zhodnotit u rulety. Nejúspěšnější gambler se dočká překvapení.

Bohatý program bude kromě swingové muziky oživen tanečním vystoupením, barmanskou show, tombolou či dražbou. Památeční fotografie si budete mít možnost pořídit ve stylovém fotokoutku.

Dobrovolně povinné je oblečení, které by v době 20. a 30. let příliš nevybočovalo a nevzbuzovalo údivy.

Aktuální informace o plesu naleznete v události na Facebooku.

VSTUPNÉ

Místenky ke stolům o šesti a dvanácti místech lze koupit skrze portál smsticket pod odkazem níže a využít možnost platby kreditní kartou, bankovními tlačítky nebo paypalem. Předprodej začíná 10. 1. v 12.00 a končí 22. 2. v 23.30.

K lepší orientaci při nákupu místenek vám poslouží tento plánek sálu:

V případě, že se rozhodnete přijít na poslední chvíli, lze zakoupit na místě vstupné 350 Kč bez garance místenky.

 

REZERVACE POKOJE

Rovněž nabízíme možnost zarezervovat si pokoj v Hotelu Bobycentrum za zvýhodněnou cenu.

 

FOTOGRAFIE SÁLU

 

S projevem dokonalé úcty,
Organizační tým Svobodného plesu

Novinky

Oblíbené štítky

Svobodni-31