Hezký den, jsem SvoBOT. Můžete se mě zeptat na cokoli ohledně programu Svobodných. Naučil jsem se moudrosti Libora Vondráčka a politické názory strany Svobodní.

Svobodný ples 2018

Svobodný ples 2018

Dámy a pánové,

Strana svobodných občanů dovoluje si Vás uctivě zváti na její prvý republikový ples v tématu První republiky, který pořádá v sobotu 24. dne měsíce února v sále Casiono Opera Hotelu Bobycentrum v Brně. Začátek o 7. hod. večerní. Vstupné za osobu 280 Kč včetně zemské dávky, vhodno platiti předem. K tanci bude hráti swingový The Night and Day Band. 

Nenechte si ujít tuto unikátní příležitost vytáhnout milostpaní, milostslečny i milostpány na nejen tance plný večer a přijďte nasát atmosféru krásné doby, kdy byl náš samostatný stát ještě v plenkách a kdy jsme na něj platili mnohem méně než je tomu dnes. V ceně vstupného pro Vás bude přichystáno drobné občerstvení, na stolech vychlazená vína z vinic našeho mutěnického zastupitele Josefa Vagundy-Drgáče a koruny, které budete mít možnost utratit či zhodnotit u rulety. Nejúspěšnější gambler se dočká překvapení.

Bohatý program bude kromě swingové muziky oživen tanečním vystoupením, barmanskou show, tombolou či dražbou. Památeční fotografie si budete mít možnost pořídit ve stylovém fotokoutku.

Dobrovolně povinné je oblečení, které by v době 20. a 30. let příliš nevybočovalo a nevzbuzovalo údivy.

Aktuální informace o plesu naleznete v události na Facebooku.

VSTUPNÉ

Místenky ke stolům o šesti a dvanácti místech lze koupit skrze portál smsticket pod odkazem níže a využít možnost platby kreditní kartou, bankovními tlačítky nebo paypalem. Předprodej začíná 10. 1. v 12.00 a končí 22. 2. v 23.30.

K lepší orientaci při nákupu místenek vám poslouží tento plánek sálu:

V případě, že se rozhodnete přijít na poslední chvíli, lze zakoupit na místě vstupné 350 Kč bez garance místenky.

 

REZERVACE POKOJE

Rovněž nabízíme možnost zarezervovat si pokoj v Hotelu Bobycentrum za zvýhodněnou cenu.

 

FOTOGRAFIE SÁLU

 

S projevem dokonalé úcty,
Organizační tým Svobodného plesu

Novinky

Nejnovější video

MUDr. Miroslav Havrda na Prima CNN o nedostatku léků pro pacienty: „Jako lékař a specialista, to vidím jako problémový faktor.
Vakcinační socialistické vládnutí funguje v rámci EU výborně, vakcín máme dostatek, jen se likvidují. Proč nemáme dostatek léčiv? Proč, nakupujeme stále vakcíny, co nikdo v dnešní době nechce? Co tyto finance za vakcíny využít k nákupu léčiv, které potřebujeme? Dvojí metr socialismu či neschopnost našeho ministra Válka konat a jednat za naše občany?
Za socialismu byla cena banánů stanovena na 10 korun, ale banány nebyly. Dnes stát centrálně stanovuje ceny léků, a proto tu nejsou.“

Za nedostatek léků mohou i nízké ceny, řekl ve vysílání CNN Prima NEWS lékař Miroslav Havrda. Firmy podle něj upřednostňují okolní státy, kde za léky dostanou více peněz. Za viníka Havrda označil ministerstvo zdravotnictví. Ministr zdravotnictví Vlastimil Válek (TOP 09) v neděli na ČT uvedl, že se jedná o obnovení výroby penicilinu v Česku. Ta by podle něj mohla začít během roku a půl.
Ministr zdravotnictví Vlastimil Válek (TOP 09) na začátku září sliboval, že léků bude na podzim dostatek. Podle lékárníků ale například penicilin stále chybí. Potvrzuje to i Státní úřad pro kontrolu léčiv.

Lékař Miroslav Havrda ve vysílání CNN Prima NEWS uvedl, že nedostatek léků může s blížící se vlnou respiračních chorob způsobit vážné problémy v populaci. „Když budete mít dražší benzin nebo chleba, tak na to neumřete. Ale tady se to může stát. Jsou známy případy, že když nedáte správný lék, můžete skončit na transplantaci srdce,“ popsal Havrda. Zároveň podotkl, že obchod s vakcínami funguje báječně. „Nechápu, proč nefunguje obchod s normálními léky,“ podotkl.

Hlavní problém podle něj spočívá v tom, že máme socialisticky nastavené ceny. „Pamatujete si, jak za komunismu stály banány 10 korun, akorát že tu nebyly? To je dnešní situace. Jestliže je cena nastavena příliš nízko, tak farmaceutické firmy své levnější léky odhlašují,“ řekl Havrda s tím, že hlavním viníkem je ministerstvo zdravotnictví.

V okolních státech už podle Havrdy pochopili, že léky musí stát více. „Jestliže tady stojí lék 100 korun a v Německu 500 korun, tak bych se vůbec nedivil, kdyby léky utíkaly do těchto zemí, kde za ně firmy dostanou více peněz,“ podotkl Havrda.

Ministr zdravotnictví Vlastimil Válek (TOP 09) v pořadu Otázky Václava Moravce na ČT uvedl, že se jedná o obnovení výroby penicilinu v Česku. Mohla by prý začít během roku a půl. „Pevně věřím, že v průběhu příštího roku budu moci informovat (…), že během roku, roku a půl se tady spustí výroba těchto léků,“ řekl Válek.

Nová ředitelka Státního ústavu pro kontrolu léčiv (SÚKL) Kateřina Podrazilová má podle ministra zdravotnictví půl roku na to, aby se situace s dostupností léků zlepšila. Do čela SÚKL nastoupila ve čtvrtek. Vystřídala Irenu Storovou, která byla v čele úřadu pět let. Podle Válka má půlroční zkušební lhůtu na to, aby nastartovala potřebné změny. „Pokud se to nepodaří, bude vypsáno nové výběrové řízení,“ řekl Válek.

Oblíbené štítky

Svobodni-31